.

.

.

.

Alergie    Detoxikace 

Podpora energie    Vodní kefír vegan WUGI

Pro zdraví a zdravý střevní mikrobiom

Jako farmaceutka a terapeutka funkční výživy jsem pochopila, že zdraví neleží v chemických léčivech, ale v přirozenosti a kvalitních potravinách. Pomoci si můžeme čistými a funkčními doplňky stravy.

Je to právě střevní mikrobiom, který ovlivňuje nejen naše zažívání, ale především imunitu a celkový zdravotní stav. A poškozují jej zcela běžně používané látky (aditiva) v potravinách a doplňcích. 

A protože mi přijde nesmyslné utrácet za něco, co může mikrobiom - a tím i vaše zdraví - poškodit, máme pro vás ve WUGI jen 100% čisté potraviny a doplňky bez kompromisů. Jsou skutečně zdravé pro vás i vaše mikroskopické pomocníky tam dole pod pupíkem.

Přeji vám i vašemu mikrobiomu jen to nejlepší!

Anna z WUGI


Optimalizace váhy není hubnutí

Optimalizace váhy není hubnutí

76 % žen a 40 % českých mužů někdy drželo dietu. Zároveň většina z nich nerada sportuje a chce se vyhnout hladovění. Správná hmotnost ale nemusí znamenat diety, jojo efekt, hlad, počítání kalorií, život bez sacharidů či tuků, 10 km denně v běžeckých botách nebo hodiny v posilovně. Pojďme na to chytře. Znáte mitochondrie?


5 věcí, které možná nevíte o zdravém opalování

5 věcí, které možná nevíte o zdravém opalování

Opálená kůže je chvíli trendy, chvíli zase ne. My vyznáváme zlatou střední cestu. Vitamín D v našich zeměpisných šířkách může tělu chybět, naopak nadměrné slunění ničí pokožku rychle a nenávratně. A hlavně: s ohledem na typ kůže.


wugi trava alergie

Pro zlepšení alergie hledejte zelenou

Alergie nás pronásledují během celého roku, na jaře jsou neviditelnější pylové. Způsobují nejčastěji podráždění sliznic nosu a očí, rýmu nebo pocit ucpaného nosu. 


Malinová WUGI fermentáda

Malinová WUGI fermentáda

Po úspěších s fermentovanou meruňkovou limonádou jsem se pustila do dalších fermentovaných ovocných limonád z čerstvého ovoce - fermentád. A tahle malinová je fakt lahoda. Jemná, osvěžující a hlavně - opravdová, ze zdravých surovin a probiotická, tu jen tak někde nekoupíte. Doma ji ale budete mít raz dva, věřte mi. Cukr, který do limči dáváte, postupem fermentace klesá, protože jej pojídají bakterie a mění jej na různé zdraví prospěšné organické kyseliny, vitamíny a další. Není limonáda jako limonáda. Dobrou chuť a ať vám to bublá!