Oslavte s námi nadcházející světový den mikrobiomu. Ke každé objednávce nad 700,- dostanete dárek vodní nebo mléčné kefírové kultury na zkoušku dle vlastního výběru (zvolíte v košíku). Platí jen do 25.6.

Levandulová limonáda

Jedinečná levandulová vůně patří k létu. Okamžitě vás přenese do slunné Francie. Jenom co nám tahle vonící nádhera dozrála na záhonku, přidali jsme do WUGI limonády. Je svěží, dokáže přijemně překvapit a udělá parádu na každé večerní grilovačce nebo letním pikniku někde venku. Dávám do ní pomeranče a led a docela si na ní ujíždím.

Ingredience

Jak na to

Levanduli můžete přidat už do samotné sklenice při fermentování kefíru, bude tak mít ještě výraznější chuť. Připravte vodní kefír podle návodu na obalu. Levanduli rozemněte do jemného sítka a vodní kefír nalijte do sklenice přes něj. Nechejte si stranou 3 kytičky na ozdobu. Vymačkejte polovinu pomeranče a šťávu rozdělte do sklenice. Z druhé poloviny nakrájejte plátky a přidejte do limonády nebo jimi ozdobte sklenice. Do každé sklenice přidejte led a snítku levandule. Můžete podávat.