Houbám věřili už staří Číňané. Těmhle houbám se říká “dary od Boha” a fungují jako elixír života. Žádná magie to ale není.

To se jen příroda postarala o to, aby vybrané houby obsahovaly betaglukany, minerály, stopové prvky a vitamíny. Každá z hub je jiná, každá je něčím zvláštní.

Jako doplněk k houbovým extraktům doporučujeme Acerolu a Curcumin, které pomáhají zlepšovat účinky hub.

Acerola neboli brazilská třešeň je přírodní zdroj vitamínu C, který zlepšuje vstřebatelnost účinných látek hub lidským organismem. Najdete zde.

Curcumin (kurkumin) je aktivní látka z kurkumy, která se v tradiční čínské medicíně používá již po tisíce let pro nejrůznější obtíže, především pro rozbíjení blokád v těle. Najdete zde.

Ostropestřec v kombinaci s pamepliškou a Reishi podporuje zdravé trávení, působí prebioticky, podporuje zdravou obranyschopnost a jsou skvělými antioxidanty. Najdete zde.

Vitální houby mají širokospektrální účinky na organismus. Máme však omezené možnosti stran zdravotního tvrzení, proto doporučujeme použít vyhledavač a pár věcí si kolem hub načíst.

Výrobce MycoMedica:

✓ zaručuje houbové suroviny nejvyšší možné KVALITY

✓ kvalitní houbová surovina je BEZPEČNÁ, jelikož neobsahuje těžké kovy, pesticidy a nebezpečné mikroorganismy pro naše tělo

✓ veškerou houbovou surovinu testuje v nezávislé německé laboratoři AGROLAB

✓ a hlavně houbám rozumí a uvádí na trh ÚČINNÉ produkty