Antioxidanty pomáhají chránit vaše buňky - NATU

Antioxidanty jsou vitamíny, minerály a další látky, které neutralizují v těle škodlivé látky, pomáhají chránit buňky před poškozením a snížit riziko rozvoje různých onemocnění. Nedostatek antioxidantů může urychlovat stárnutí, poškození pleti, zpomalovat hojení či detoxikaci.

Antioxidanty se přirozeně vyskytují v potravinách, v zelenině, ovoci (borůvky, brusinky a další), čaji, kakau, kávě, koření a výtažky z koření a další či zelených potravinách (chlorofyl). Mezi významné antioxidanty patří Astaxanthin z krilového oleje, lososa či řas, selen, resveratrol, vitamin C a vitamin E. V našem těle se antioxidanty také přirozeně tvoří, mezi nejdůležitější patří Glutathion, jehož hladina klesá s věkem, při vysokém stresu, konzumaci alkoholu nebo vystavení toxinů. 

Antioxidanty můžeme přijímat i v doplňcích stravy, mezi kvalitou doplňků jsou však obrovské rozdíly. Ve WUGI najdete jen 100% čisté a funkční doplňky stravy bez syntetických látek a aditiv, v dobře vstřebatelné a využitelné formě. Vyhněte se škodlivým přidaným látkám a špatně využitelným formám, které vaše tělo spíše zatíží, než aby mu pomohly.

Pokud si nejste s výběrem či dávkováním jisti, napište nám do poradny.