Zdraví kardiovaskulárního systému, normální hladiny cholesterolu

Zdraví kardiovaskulárního systému je ovlivněno kvalitou naší stravy, stresem i složením střevního mikrobiomu. Naše srdce a cévy podporujeme protizánětlivými potravinami, dostatečným příjmem vitamínů a minerálů i opatřeními, jako je každodenní přirozený pohyb, péče o zdravý cirkadiánní rytmus, regeneraci a spánek. K normální hladinám cholesterolu přispívá doplněk Mycocholest* a také betaglukan* či vitální houba Reishi*. (*schválená zdravotní tvrzení)

Pouze 100% čisté a funkčí doplňky stravy

Drtivá většina doplňků stravy obsahuje běžně používané pomocné látky - adtiva, plnidla, barviva, kluzné látky a další. Nové vědecké stuide ukazují, že mohou poškozovat střevní mikrobiom (1,2,3). A to my rozhodně nechceme ani pokoušet. Najdete zde proto pouze 100 % čisté, kvalitní vitamíny, minerály, vitální houby a superpotraviny, které jsou čistě přírodní, bez syntetických látek a aditiv, v dobře vstřebatelné a využitelné formě.

Reference1) Food additives and microbiota: https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC7117642/ ;2) Food additives: Assessing the impact of exposure to permitted emulsifiers on bowel and metabolic health – introducing the FADiets study: https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC6899614/; 3) Impact of Food Additives on Gut Homeostasis: https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC6835893/