Speciální doplňky a vitamíny pro děti?

Musí být produkty označené nálepkami ,,pro děti”? Ne. Úplně stačí když budeme pro děti vybírat ty nejkvalitnější doplňky stravy, které neobsahují žádná plnidla, barviva a jiná aditiva. Studie totiž prokázaly, že doplňky stravy, které běžně tyto aditiva obsahují, jsou toxické, poškozují střevní mikrobiom i zdraví celkově.

Na našem eshopu najdete jen 100% čisté, kvalitní minerály, vitaminy, superpotraviny a vitální houby. Tyto doplňky se pyšní svojí čistotou, bez syntetických látek a aditiv, ve velmi dobře vstřebatelné a využitelné formě.

Omega 3, kolostrum, betaglukan i probiotika

Mezi žádané doplňky stravy pro děti patří omega 3 EPA a DHA (rybí tuk, krilový olej či veganské doplňky z řas), formu (kapsle či olej) vybírejte dle věku dítěte. Pro posilu odolnosti doporučujeme dětem kvalitní kozí kolostrum, betaglukan a vitální houby, jako Coriolus, Reishi či přímo směs MycoComplex. Důležité je u dětí doplňovat dostatek minerálů a vitamínů, jako je vitamin D3 ve spreji vhodný od narození (nebo kapičky D3+K2), přírodní vitamin C nebo při konkrétním problému probiotika. Skvělým přirozeným zdrojem prospěšných probiotik pro děti jsou domácí kefíry.

Neváhejte se na nás s jakýmkoliv dotazem obrátit do poradny.


Rybí tuk pro děti: lepší paměť i soustředění

Rybí tuk pro děti: lepší paměť i soustředění

Chcete, aby vaše děti měly lepší paměť? V nedávné studii se ukázalo, že děti jejichž matky užívaly omega 3 mastné kyseliny během těhotenství se v deseti letech lépe soustředí a rychleji řeší problémy. Pojďte se s námi podívat jaké další benefity může mít suplementace rybího tuku (omega 3 EPA a DHA) u vašich dětí.


Nebezpečí ukryté ve sladkostech

Nebezpečí ukryté ve sladkostech

V současné legislativě je schváleno ,,bezpečné” množství přídatných látek, avšak jejich bezpečnost byla vždy zpochybňována. Zejména u dětí, u kterých je velmi těžké pohlídat doporučené množství a také je potřeba se vyhnout tak zvanému koktejlovému efektu. Pojďte se s námi podívat na nekvalitní složky cukrovinek, pod jakými názvy se skrývají a jak ovlivňují náš mikrobiom.