Zdravý pohyb

Pro zdravý pohyb je důležitý příjem živin, zejména kolagenu, vitaminu C a kyseliny hyaluronové. Pro podporu zdraví kloubů se zaměřte na dostatečný příjem protizánětlivých látek ve stravě i pomocí doplňků. Dbejte na kvalitní pestrou stravu s dostatkem zeleniny, ovoce, bylinek a koření s přidáním látek, jako je kurkumin a resveratrol.

Kolagen se v našem těle vyskytuje v kostech, kůži, sliznicích, chrupavkách, svalových buňkách a nervových tkáních. Hraje velmi důležitou roli při posílení struktury a hydratace pokožky a vlasů. Dostatek kolagenu je nezbytný pro zdravý pohyb bez bolesti, pevnou a pružnou pokožku a redukci akné. Je důležitou výživou sliznic trávicího traktu a doporučujeme jej při zvýšené střevní propustnosti. 

Výhoda hydrolyzovaných kolagenů oproti nativní (přírodní) formě spočívá v jejich skvělé vstřebatelnosti, vysoké biologická aktivitě a v okamžité rozpustnosti ve studené vodě.

S věkem ale dochází k úbytku kolagenu. Kolagen je proto vhodné doplňovat. Produkci kolagenu v těle podpoříme také dostatečným příjmem vitaminu C.

Pouze 100% čisté a funkční doplňky stravy

Drtivá většina doplňků stravy obsahuje běžně používané pomocné látky - aditiva, plnidla, barviva a další. Nové vědecké studie ukazují, že jsou toxické, poškozují střevní mikrobiom i zdraví celkově. U nás najdete jen 100 % čisté, kvalitní vitamíny, minerály, vitální houby a superpotraviny, které jsou čistě přírodní, bez syntetických látek a aditiv, v dobře vstřebatelné a využitelné formě.