Kojení - Naturtreu

Kojení podporuje kontakt s miminkem, odpočinek a vyvážená strava. Strava by měla být pestrá a zejména výživná – bohatá na vitamíny, minerály, bílkoviny, zdravé tuky a komplexní sacharidy. Zdraví své i miminka podpoříte konzumací přirozených probiotik, které miminku předáváte v mateřském mléce. Vhodné jsou probiotické domácí kefíry bohaté na živé kultury a další prospěšné živiny. Při kojení jsou vyšší nároky na příjem bílkovin ty doplňujte je pomocí kvalitního kolagenu či proteinu – i vitamínů a minerálů. Ty doplňujte pomocí kvalitního Multivitaminu Brainmax Prenatal Complex pro těhotné a kojící ženy.

Navýšení hořčíku podpoří vaši energii i kvalitu spánku

Regeneraci po porodu a zdravý vývoj miminka podporuje dostatečný příjem omega 3 mastných kyselin (miminku je předáváte v mateřském mléce). Hlídejte si dostatečné hladiny vitaminu D v krvi a doplňujte jej spolu s vitaminem K2.

Imunitu podporuje vitální houba Reishi* a další vitální houby, jako je směs MycoComplex*. Celkovou obranyschopnost a vitalitu posiluje pryskyřice zvaná MUMIO*. Kozí kolostrum vám dodá široké spektrum biologicky aktivních látek, jako jsou imunoglobuliny, vitamíny, minerály a další. 

Produkty vhodné pro Plodnost a přípravu na miminko najdete zde. Produkty vhodné pro Zdravé těhotenství zde.

Pokud potřebujete s výběrem poradit, napište nám do poradny.

(*jedná se o schválená zdravotní tvrzení)

Články

Co jíst a co nejíst při kojení

Co jíst a co nejíst při kojení

Kojící mohou jíst všechno bez omezování. Kojící nemohou jíst všechno a musí si dávat pozor na to, z čeho by jejich miminko mohlo mít prdíky. Tak jak to je? Ona ta pravda bude zase někde -> uprostřed <-. Jsou miminka, která nereagují na žádné potraviny a pak jsou zase miminka, která jsou velmi citlivá a mohou mít potravinové alergie. Každá maminka si musí najít tu nejlepší cestu pro sebe a svoje miminko a podle toho postupovat. Není to jednoduché, protože na tohle vás nikdo dopředu nepřipraví a i kdyby, tak zkušenost je prostě nepřenosná.