Pod vedením Dr. Davida Freje, lékaře specializujícího se na celostní funkční medicínu a autorem několika knih o zdraví a Ing. Ivety Ječmík Skuherské, výživové poradkyně a absolventky Školy klinické naturopatie vznikají jen ty nejlepší doplňky stravy a bylinné směsi na základě jejich vlastních originálních receptur. Hlavním cílem je dosáhnout maximální kvality a optimální vstřebatelnosti. V roce 2019 představila Ecce Vita speciální řadu "Ecce Vita Pro", která začala kúrou na harmonizaci funkcí trávicího traktu. Tato řada kombinuje byliny a další aktivní složky, a je zárukou vysoké kvality a snadného vstřebání.

Filozofie Ecce Vita

Pečlivě vybírají všechny složky pro výrobu výrobků a respektují holistický přístup k jednotlivci. Pracují s bylinami ve formě  potravinové nebo organické kvality. Vybírají složky, které mají nejlepší vstřebatelnost a vše v souladu s platnou legislativou. Usilují o odstranění jakýchkoliv přídatných látek. Snaží se šířit povědomí o přírodní holistické péči o tělo i mysl. Pokud jsou přídatné látky pro technologii výroby nezbytné, používají přírodní formu a minimální nutné množství. Všechny kapsle jsou vyrobeny z celulózy.

Portfolio Ecce Vita

Firma vyrábí celou řadu bylinných směsí určených pro přípravu nálevů nebo ve formě kapslí. Originální řadu Ecce Vita Pro obsahující funkční doplňky stravy, které jsou vyvinuty ve spolupráci s klinickou naturopatkou Kate Boesenberg, ND. Dále také kosmetickou řadu přírodních krémů. Doplňky stravy jsou bez lepku, laktózy, sóji a GMO.


Ecce Vita, spol. s r.o. Nad Závěrkou 2434/7 Břevnov 169 00 Praha 6