Čisté produkty bez chemie to je značka Trime

Proč bychom měli jíst doplňky stravy plné chemických přísad, které nejsou ani účinné, ba dokonce mohou dlouhodobě poškozovat naše zdraví? U Trime nečekejte žádná plniva, pojiva, barviva a další neaktivní pomocné látky, které nemají žádnou nutriční hodnotu a naopak mohou při dlouhodobém užívání uškodit. V Trime se zaměřují pouze na čisté a účinné doplňky stravy pro vaše zdraví a pohodu.

Transparentnost a kvalita

Každý detail Trime výrobků je pečlivě promyšlený a transparentní. Při výběru ingrediencí dbají na kvalitu, technologické zpracování a způsob extrakce. Prioritou je zachovat šetrnost v procesu extrakce, aby minimalizovali použití chemických pomocných látek. Sledují původ surovin a využívají přírodní postupy v každém kroku výrobního procesu, přičemž se řídí striktními kritériemi. Všechny použité ingredience jsou detailně uvedeny na etiketách výrobků.

Účinnost látek

I když to na první pohled nemusí být zřejmé, kvalita a účinnost jedné a té samé látky může být zásadní v rozdílu v její absorpci a biologické dostupnosti. Proto vždy pečlivě vybírají tu nejlepší variantu. Zatímco většina výrobců se spoléhá na obecné studie, Trime se zaměřuje na klinické studie, které se týkají každé konkrétní složky. Ale to není vše. Provádí také testy stability, zkoumají interakce mezi jednotlivými ingrediencemi a sledují, jak se aktivní látky chovají po celou dobu trvanlivosti. Můžete si být jisti, že vaše investice do vašeho zdraví má skutečnou hodnotu.

Trime s.r.o., Národní 135/14, Nové Město, 110 00 Praha 1, ČR