Medicinálním houbám věřili už staří Číňané. Těmhle houbám se říká “dary od Boha” a fungují jako elixír života. Žádná magie to ale není.

To se jen příroda postarala o to, aby vybrané houby obsahovaly betaglukany, minerály, stopové prvky a vitamíny.

Medicinální houby se starají o imunitu, vyživují vnitřní orgány, uklidňují mysl a dodávají tělu prospěšné látky. Každá z hub je jiná, každá je něčím zvláštní.

Jako doplněk k užívání medicinálních hub doporučujeme Acerolu a Curcumin, které pomáhají zlepšovat účinky hub.

Acerola neboli brazilská třešeň je přírodní zdroj vitamínu C, který zlepšuje vstřebatelnost účinných látek medicinálních hub lidským organismem. Najdete zde.

Curcumin (kurkumin) je aktivní látka z kurkumy, která se v tradiční čínské medicíně používá již po tisíce let pro nejrůznější obtíže, především pro rozbíjení blokád v těle a pro své protizánětlivé účinky. Najdete zde.

Jaké mají medicinální houby účinky? Mrkněte na video:

Konkrétní zdravotní účinky jednotlivých medicinálních hub se dočtete pod tímto odkazem.

Výrobce MycoMedica:

✓ zaručuje houbové a další suroviny nejvyšší možné KVALITY

✓ kvalitní houbová surovina je BEZPEČNÁ, jelikož neobsahuje těžké kovy, pesticidy a nebezpečné mikroorganismy pro naše tělo

✓ veškerou houbovou surovinu testuje v nezávislé německé laboratoři AGROLAB

✓ a hlavně medicinálním houbám a ostatním produktům rozumí a uvádí na trh ÚČINNÉ produkty

 

Firma MycoMedica se postupně stala nejvýznamnějším východoevropským výrobcem produktů z medicinálních hub.

Veškerá houbová surovina, která je používána pro výrobu houbových produktů MycoMedica, je před zpracováním testována v německé nezávislé laboratoři Agrolab na více než 500 druhů známých těžkých kovů, pesticidů a člověku nebezpečných mikroorganismů. Tyto testy si můžete prohlédnout zde. Certificate of Analysis si můžete prohlédnout zde.

Klasické testy, které provádí německý Agrolab, jsou nově rozšířeny o testování na polycyklické aromatické uhlovodíky (PAHs), které mají karcinogenní účinky, mohou ovlivnit vývoj plodu a mají spojitost i s kardiovaskulárními chorobami. Viz zde.

Finální výroba produktů MycoMedica probíhá za nejpřísnějších hygienických podmínek v České republice. Pro výrobu používáme standardy ISO 9001/2009, certifikované HACCP a systém kvality IFS.