Mořská plazma je unikátní tekutina, která se získává studenou mikrofiltrací z planktonových oblastí oceánů. Obsahuje široké spektrum minerálů a stopových prvků, které jsou pro zdraví důležité a jsou pro lidské tělo v přirozeném poměru. Je známá svými regeneračními vlastnostmi a výživou sliznic. 

Široké využití mořské plazmy

Mořská plazma ve spreji má mnoho využití. Oční sprej regeneruje oční sliznici a oči. Je vhodný při syndromu suchého oka a pomáhá při pálení nebo zarudnutí očí při podráždění nebo alergiích. Nosní spreje jsou izotonické nebo hypertonické. Izotonický znamená nižší koncentraci soli. Ty jsou určeny pro citlivé sliznice a jsou vhodné k dlouhodobému používání pro nosní hygienu, při alergiích nebo jako prevence. Je i ve formě pro děti. Hypertonické mají vyšší koncentraci soli a jsou doporučovány k občasnému použití při akutních problémech jako je rýma, senná rýma a ucpaný nos.Alergie - jak se jich konečně zbavit?

Alergie - jak se jich konečně zbavit?

Jaro a ALERGIE. Jak jste na tom? Patří u vás jaro na černou listinu?  A dá se s alergiemi něco dělat?

My měli jaro dlouho za nejméně oblíbené období. Těžké (nejen) pylové alergie jsou nejen nepříjemné, ale pro tělo také dost vyčerpávající. Dobrou zprávou je, že s tím jde něco dělat a z dlouhodobého hlediska to má pro zdraví spoustu výhod.


Imunita: co potřebuje, aby fungovala správně

Imunita: co potřebuje, aby fungovala správně

V tomto článku se dozvíte:

  • Co rozhoduje o funkci naší imunity
  • Jaké živiny a potraviny jsou důležité pro podporu imunity
  • Jaké jsou v naší populaci nejčastější deficity, které způsobují nedostatečnou funkci imunity, jak je zjistit a jak je řešit
  • Blíže o vitaminu D a zvýšeném riziku respiračních onemocnění 
  • Jaké vitamíny, minerály a látky působí protivirově
  • Jak přistupovat z dlouhodobého hlediska ke stravě a doplňkům stravy

Jak podpořit imunitu u dětí?

Jak podpořit imunitu u dětí?

,,Musíš počkat až bude mít silnou imunitu.” To se snadno řekne, ale pokud máte školkové děti, tak vám nemusíme dlouze popisovat příběhy dětí, které tráví ve školce pouze pár týdnů ze školního roku. Dá se s tím něco dělat nebo jednoduše musíme počkat až děti získají kolektivní imunitu? Co to je, jak můžeme děti na nástup do školky či školy připravit a po jakých pomocnících sáhnout, když už nemoc propukne.