Mužské zdraví - MycoMedica

Jak podpořit mužské zdraví a zvýšit energii

Výkonnost, energii a celkovou vitalitu posiluje vitální houba Cordyceps. Je vhodná pro lepší fyzický i psychický výkon a jako podpora při velké únavě a vytížení. Vitální houby obecně posilují naši odolnost a je možné je kombinovat dle potřeby.

Zinek ve směsi se selenem a mědí podporuje hormonální zdraví a imunitu.

Mumio je horská pryskyřice, která celkově podporuje organismus, imunitu, odolnost, klouby, reprodukční a hormonální systém.

Kolagen a protein jako kloubní výživa nejen pro sportovce

Pro sportovce je vhodný kvalitní kolagen, protein či želatina. Výhoda našich hydrolyzovaných kolagenů je především dobrá vstřebatelnost a rychlá rozpustnost ve studené vodě. Směs MycoFlex pak přímo cílí na zdraví kostí a chrupavek. 

Podpora správného fungování prostaty

MycoProsten je účinná směs přírodních látek sestavená pro muže na podporu správného fungování prostaty. Tato směs pomáhá také k přirozené obranyschopnosti, normálnímu fungování močové soustavy, růstu vlasů a vede k udržení hladiny testosteronu.

Články

Jak jíst, aby tělo správně fungovalo

Jak jíst, aby tělo správně fungovalo

Jíte zdravě, ale nehubnete. Jíte dobře, ale máte rychle po jídle hlad. Možná už máte domotanou hlavu počítáním kalorií a nevíte, který výživový směr pro sebe zvolit. Jak by měl vypadat váš pokrm, aby nás zasytil, podpořil zdravý metabolismus a dodal tělu vše potřebné? Jak si vytvořit tzv. zdravý talíř? Jednoduchý návod najdete v článku. Jednoduchý návod najdete v článku. Přizpůsobit si jej můžete na všestrannou i vegetariánskou/veganskou stravu, Paleo i jiný stravovací protokol. A rozhodně nebudeme počítat kalorie.


Jak podpořit imunitu - na co se zaměřit, jak na stravu a doplňky

Jak podpořit imunitu - na co se zaměřit, jak na stravu a doplňky

Na co je potřeba se zaměřit, aby imunita fungovala správně? O tom je tento článek. Přidávám konkrétní tipy na potraviny, které mají potvrzené imunitu posilující účinky, antibakteriální a antivirové účinky, výrazný antioxidační efekt a které podporují naši vitalitu a odolnost. Přidávám také tipy na kvalitní přírodní doplňky stravy, které pomáhají, když strava nestačí.


Nejlepší zdroje bílkovin ve snídaňových kaších

Nejlepší zdroje bílkovin ve snídaňových kaších

Často se stává, že především ve snídaních je opomíjeno dostatečné množství bílkovin. Snídaně je první jídlo dne a měla by vás zasytit na celé dopoledne. Pokud máte po snídani hlad už za 2 hodiny, cítíte propad energie nebo nálady, potřebujete přes den častěji jíst či vás trápí chutě, odpoledne zažíváte propad ve fyzické či psychické výkonnosti nebo se večer potřebujete "dojíst", může to značit nedostatek bílkovin v prvním jídle dne. Vejce, kvalitní pečivo se šunkou, sýrem, paštikou či luštěninovou pomazánkou jsou většinou bohaté na bílkoviny (ačkoli to není záruka!), ale jak je to se snídaňovou kaší?