Acid soothe, 30 kapslí

Kombinace enzymů a bylin v Acid Soothe pro normální funkci trávení.

Nedostatek v přirozené produkci trávicích enzymů, nevhodná strava či funkční porucha může být základní příčinou gastrointestinálních potíží, včetně občasného pálení žáhy nebo nepohodlí po jídle, projevující se návratem jídla ze žaludku nahoru.

Acid Soothe™ obsahuje: enzymy - amylázu, lipázu a celulázu (unikátní směs Thera-blend), karnosin zinečnatý a synergickou botanickou směs: Papája list (extrakt), Gotu Kola (extrakt z rostliny), kořen ibišku. Obsažené enzymy se účastní trávení bílkovin, tuků, sacharidů i vlákniny. 

Karnosin zinečnatý - vykazuje potenciál v případě optimalizace sliznice žaludku.
Kořen Ibišku (Proskurník lékařský) - ibišek je podpůrnou součástí při podráždění sliznic v gastrointestinálním traktu. Podporuje normální trávení a činnost střev.*
Papája list - obsahuje enzym papain, který pomáhá trávit bílkoviny. Podporuje odbourávání tuků.*
Gotu Kola - podporuje normální činnost trávení, kognitivní funkce, kardiovaskulární systém, duševní zdraví a činnost cévního systému.*
Speciální Thera-směs enzymů je odolná proti různým pH v trávicím traktu, a proto umožňuje působení enzymů v prostředí o různých podmínkách - enzymy jsou třikrát silnější a jejich nástup účinku je oproti běžným doplňkům stravy až 6 krát rychlejší. Enzymy se účastní rozkladu sacharidů, tuků a vlákniny.

Dávkování: 1 kapsle po jídle
Cena za 1 kapsli = 7,30,- Kč

Vhodné pro vegany.
Více >>

Výrobce: Enzymedica, Inc.

219 Kč s DPH

Acid soothe - pro normální funkci trávení, 30 kapslí

Kombinace enzymů a bylin v Acid Soothe pro normální funkci trávení. 

Nedostatek v přirozené produkci trávicích enzymů, nevhodná strava či funkční porucha může být základní příčinou gastrointestinálních potíží, včetně občasného pálení žáhy nebo nepohodlí po jídle, projevující se návratem jídla ze žaludku nahoru.

Acid Soothe™ obsahuje:

Enzymy - amylázu, lipázu a celulázu (unikátní směs Thera-blend), karnosin zinečnatý a synergickou botanickou směs: Papája list (extrakt), Gotu Kola (extrakt z rostliny), kořen ibišku. Obsažené enzymy se účastní trávení bílkovin, tuků, sacharidů i vlákniny. 

 • Karnosin zinečnatý - karnosin vykazuje potenciál v případě optimalizace sliznice žaludku, v produktu působí jako pufr na žaludeční kyselinu
 • Kořen Ibišku (Proskurník lékařský) - dle studií je možné ibišek zařadit jako podpůrnou součást při podráždění sliznic v gastrointestinálním traktu. Podporuje normální trávení a činnost střev.* Podporuje normální funkci dýchacího systému.*
 • Papája list - přirozený obsah papainu, enzym, který pomáhá trávit bílkoviny. Podporuje odbourávání tuků.*
 • Gotu Kola - podporuje normální činnost trávení, kognitivní funkce, kardiovaskulární systém, duševní zdraví a činnost cévního systému.*
 • Speciální Thera-blend ™ (směs) enzymů je odolná proti různým pH v trávicím traktu, a proto umožňuje působení enzymů v prostředí o různých podmínkách - enzymy jsou třikrát silnější a jejich nástup účinku je oproti běžným doplňkům stravy až 6 krát rychlejší. Enzymy se účastní rozkladu sacharidů, tuků a vlákniny.

*tvrzení z On-hold seznamu dle platné legislativy EU

Zinek přispívá k (schválená zdravotní tvrzení):

 • Funkci imunitního systému a metabolismus vitaminu A.
 • Ochraně buněk před oxidativním stresem.
 • Plodnosti a reprodukci.
 • Udržování hladiny testosteronu v krvi.
 • Udržení normálního stavu kostí, kloubů, vlasů, nehtů a pokožky.
 • Normálnímu metabolismu makroživin, sacharidů a mastných kyselin.
 • Normální kondice zraku.
 • Syntéze DNA a bílkovin.

Dávkování: 1 tobolka po jídle. Pokud jste těhotná nebo kojíte, před použitím se poraďte s lékařem.

Složení: směs enzymů, rostliny extrakty (kořen ibišku, papája listy, horní části rostliny Gotu Kola), tobolka vegetariánské kapsle (celulóza, voda)

1 tobolka obsahuje:% RI *
Zinek (karnosin) 10 mg n/a
Ibišek (proskurník lékařský) 95 mg n/a
Papaya 95 mg n/a
Gotu Kola (Pupečník asijský) 48 mg n/a
Amyláza Thera-blend ™ 3000 DU n/a
Celuláza Thera-blend ™ 600 CU n/a
Lipáza Thera-blend ™ 200 FIP n/a

* RI = % referenčních hodnot pro denní příjem podle EU č. 1169/2011 (RI = referenční příjem)

Neobsahuje: vaječné a mléčné proteiny, sůl, sacharózu, sóju, stopy pšenice, kvasnice, stopy ořechů, kukuřice, lepku, škrob z brambor, rýže, umělá barviva nebo příchutě

Vhodné pro vegany.

Skladování: Uchovávejte uzavřené na suchém místě.

Min. trvanlivost: květen 2022

Výrobce: Enzymedica

Upozornění: Produkt není určen pro děti, pro těhotné a kojící. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí. Produkt neslouží jako náhrada pestré stravy. Neobsahuje kofein, lepek, laktózu, konzervační látky, barviva ani cukr. Pokud jste těhotná nebo kojící, poraďte se před začátkem užívání se svým lékařem.

Produkty na těchto stránkách jsou doplňky stravy. Nejedná se o léky a nelze je za předepsané léky zaměňovat. Potřebujete-li poradit s výběrem či dávkováním, napište mi do poradny na anna@wugi.cz, krátce popište vaše hlavní potíže a jejich vznik a vývoj, odpovídám co nejrychleji, obvykle do 24 hodin.

Kontaktujte nás!