Ajala 57% čokoláda Mazanec 45 g

hvězda 1 hvězda 2 hvězda 3 hvězda 4 hvězda 5 (1)Počet hvězdiček je 5 z 5

Cena
135 Kč

Výrobce

Skladem
ks

Tradiční chuť velikonočního mazance schovaná v malé tabulce čokolády. Karamelizované máslo tvoří společně s vanilkou a citronem nezaměnitelnou chuť. Každé sousto krémové čokolády navíc doplní křupavé plátky pražených mandlí a sladké rozinky.

Obsah kakaového podílu je 57 % a neobsahuje žádné přídatné látky.

Více

Tajná přísada čokolády Mazanec od Ajaly

Karamelizované máslo neboli beurre noisette, které je známé také pod anglickým názvem brown butter má výraznou oříškovou chuť. Této čokoládě proto propůjčilo nejen chuť, ale také vůni tradičního velikonočního mazance. K mazanci neodmyslitelně patří také pražené mandle a rozinky.

Speciální kakaové boby z Ekvádoru

Kakaové boby, které se pěstují na farmě Hacienda Limon v Ekvádoru mají úžasnou smetanovo-oříškovou chuť. Patří k velmi vzácné odrůdě National (Arriba) a v současnosti jsou jedny z nejvyhledávanějších kakaových bobů na světě. Jejich chuť krásně doplňuje karamelizované máslo, citron a vanilka.

Ajala čokolády a jejich vysoká kvalita

Čokolády jsou slazeny BIO třtinovou šťávou a ochucené pouze kvalitními surovinami jako bylinky, ovoce a další. A neobsahují žádné přídatné látky. Kakaové boby se šetrně praží, poté se melou žulovými kameny, jemně temperují při nízké teplotě. Všechny tabulky jsou s láskou baleny. 

Hlavní výhody Ajala čokolád:

  • vyrobeny v ČR,
  • bez obsahu palmového tuku a lecitinů,
  • čokolády Bean To Bar,
  • vyrobené pouze z eticky nakoupených surovin,
  • je veganská.

Složení: kakaové boby, BIO sušená třtinová šťáva, BIO kakaové máslo, beurre noisette (karamelizované kravské máslo), bio lahůdkové droždí, vanilka, sůl, bio esenciální olej z citronu, bio pražené mandle, sušené rozinky

Obsah kakaového podílu: 57 %

Váha: 45 g 

Může obsahovat stopy sušených skořápkových plodů.

Skladujte při pokojové teplotě do 25 °C.

Minimální doba trvanlivosti: nejméně 6 měsíců od dodání.

Výrobce: Ajala Chocolate; Masná 34, Brno 602 00; C 81801 vedená u Krajského soudu v Brně

Parametry
BIO CZ-BIO-003