35 bodů do věrnostního systému

Aqua Biome ™ Maximum strenght - OMEGA 3 - maximální síla pro zdravý mikrobiom, 120 kapslí

1. rybí olej na světě navržený pro zdravý střevní mikrobiom. Podporuje střevní diverzitu, která je klíčová pro pevné zdraví.

Vyvážené složení. Enzymedica zvolila poměr omega-3 mastných kyselin dle nejnovějších výzkumů: 8 DHA: 4 EPA: 1 DPA, kdy vyšší hladiny DHA k EPA vedou ke zdravějšímu a rozmanitějšímu mikrobiomu. To je v rozporu s většinou rybích olejů na trhu, které již dlouho upřednostňují EPA. Tento poměr se velmi podobá poměrům mastných kyselin u divokého lososa. Patří k nejsilnějším přípravkům na trhu. 

Omega 3 jsou nezbytné pro zdraví střevního mikrobiomu a střev, kde sídlí naše imunita. Naše nervová soustava, mozek, kardiovaskulární systém a hormonální systém potřebují ke správnému fungování dostatek EPA a DHA. Omega 3 DPA se označuje jako chybějíci omega 3 podporující benefity rybího oleje.

Aqua biome je vyroben jedinečnou šetrnou metodou TMET. Olej je testován na více než 130 kontaminujících látek v životním prostředí a podléhá přísným měřením těžkých kovů.

Dávkování: 2 kapsle denně s jídlem. 2 kapsle obsahují 2000 mg Omega 3 a mastných kyselin (800 mg DHA, 400 mg EPA a 100 mg DPA)

Balení obsahuje 60 dávek. Cena za denní dávku 2 kapsle je 29,50,- Kč.
Více >>

Výrobce: Enzymedica, Inc.

1 770 Kč s DPH

Aqua Biome ™ Maximum strenght - OMEGA 3 - maximální síla pro zdravý mikrobiom, 120 kapslí

1. rybí olej na světě navržený pro zdravý střevní mikrobiom. Podporuje střevní diverzitu, která je klíčová pro pevné zdraví. 

Vyvážené složení. Enzymedica zvolila poměr omega-3 mastných kyselin dle nejnovějších výzkumů:  8 DHA: 4 EPA: 1 DPA, kdy vyšší hladiny DHA k EPA vedou ke zdravějšímu a rozmanitějšímu mikrobiomu. To je v rozporu s většinou rybích olejů na trhu, které již dlouho upřednostňují EPA. Tento poměr se velmi podobá poměrům mastných kyselin u divokého lososa. Patří k nejsilnějším přípravkům na trhu. 

Omega 3 jsou nezbytné pro zdraví střevního mikrobiomu a střev, kde sídlí naše imunita. Naše nervová soustava, mozek, kardiovaskulární systém a hormonální systém potřebují ke správnému fungování dostatek EPA a DHA.

Omega-3 jsou tzv. esenciální mastné kyseliny, což znamená, že si je naše tělo nedokáže vyrobit samo. Existuje mnoho typů omega-3, nejznámější jsou ALA, DPA, EPA a DHA, přičemž poslední dvě jmenované mají nejsilnější biologický účinek a DPA je označována jako chybějíci omega 3 (protože ji většina rybích olejů vynechává). Omega-3 z rostlinných zdrojů (např. lněné semínko, chia, ořechy) je zdrojem pouze omega 3 ALA, které jsou v těle nedostatečně (jen v minimálním množství) přeměňovány na EPA a DHA. Proto potřebujeme přijímat ze stravy přímo EPA a DHA.

Zdravotní přínosy omega 3 (schválená zdravotní tvrzení dle nařízení EU - DHA/EPA):

  • DHA přispívá k udržení optimální činnosti mozku. Tvrzení smí být použito pouze u potravin obsahujících nejméně 40mg DHA na 100g a na 100kcal. Aby bylo možné tvrzení použít, musí být spotřebitel informován, že příznivého účinku se dosáhne při přívodu 250mg DHA denně.
  • DHA přispívá k udržení přirozene zdravého stavu zraku. Tvrzení smí být použito pouze u potravin obsahujících nejméně 40mg DHA na 100g a na 100kcal. Aby bylo možné tvrzení použít, musí být spotřebitel informován, že příznivého účinku se dosáhne při přívodu 250mg DHA denně.
  • DHA přispívá k udržení optimální hladiny triglyceridů v krvi. Tvrzení smí být použito pouze u potravin, které poskytují přívod 2g DHA denně a které obsahují DHA v kombinaci s kyselinou eikosapentaenovou (EPA). Aby bylo možné tvrzení použít, musí být spotřebitel informován, že příznivého účinku se dosáhne při přívodu 2g DHA denně. Jestliže je tvrzení použito u doplňků stravy (jakým je tento výrobek) nebo obohacených potravin, musí být spotřebitel informován, že nesmí překročit doplňkový přívod 5g denně kombinace EPA a DHA.
  • DHA a EPA přispívají k udržení normálního krevního tlaku. Tvrzení smí být použito pouze u potravin, které poskytují přívod 3g EPA a DHA denně. Aby bylo možné tvrzení použít, musí být spotřebitel informován, že příznivého účinku se dosáhne při přívodu 3g EPA a DHA denně. Jestliže je tvrzení použito u doplňků stravy (jakým je tento výrobek) nebo obohacených potravin, musí být spotřebitel informován, že nesmí překročit doplňkový přívod 5g denně kombinace EPA a DHA.

K čemu je dobrá omega 3 DPA?

DPA označujeme jako chybějící omega, protože většina rybích olejů ji vynechává (protože je velmi obtížné ji zachytit). DPA tvoří nejmenší část směsi Aqua Biome ™, její dopad je obrovský. Na rozdíl od jiných omega-3 lze DPA převést na EPA nebo DHA, kdykoli to potřebujete. DPA v podstatě slouží jako zásobní nádrž pro DHA i EPA a jak se zvyšuje příjem DPA v potravě, zvyšuje se hladina jak DHA, tak EPA. DPA je nepochybně stejně důležitá jako EPA a DHA v rybích olejích a údaje naznačují, že je naprosto nezbytnou součástí jakéhokoli doplňku rybího oleje. Populační studie prokázaly, že vyšší hladiny DPA v lidské krvi jsou spojeny se zvýšeným stupněm hlášených zdravotních přínosů běžných při suplementaci rybího oleje.

Aqua biome maximum strenght OMEGA 3 - nejsilnější přípravek na trhu - WUGI.cz

Co dělá z Aqua Biome ™ nejčistší a nejsilnější rybí olej?

Bez šetrného výrobního procesu by vám příprvek nemohl poskytovat výhody DPA spolu s vytvořením nejčistšího rybího oleje. Prostřednictvím metody „Targeted Molecular Enrichment Technology“ (TMET) v Enzymedice překonali nevýhody jiných metod při koncentraci rybích olejů, včetně zachycení důležitého DPA. Metoda TMET navíc poskytuje bezkonkurenční odstranění peroxidů lipidů, těžkých kovů a perzistentních organických znečišťujících látek. Tento jedinečný proces produkuje nejčistší rybí olej na planetě.

Testování kontroly kvality našeho rybího oleje překračuje průmyslové standardy a zahrnuje:

Testování na více než 130 kontaminujících látek v životním prostředí, včetně dioxinů, PCB, reziduí pesticidů a dalších toxických sloučenin.

• Přísná měření těžkých kovů včetně olova, kadmia, arsenu a rtuti.

Dávkování

2 kapsle denně s jídlem (pokud potřebujete s dávkováním poradit, napište na e-mail anna@wugi.cz)

2 kapsle obsahují 2000 mg Omega 3 a mastných kyselin (800 mg DHA, 400 mg EPA a 100 mg DPA)

Obsah balení: 120 kapslí (60 dávek v balení)

Cena za denní dávku 2 kapsle je 29,50,- Kč.

Složení: Rybí olej (z ančoviček)

Velikost dávky: 2 kapsle

Obsah balení: 120 kapslí

 

Množství na porci

%Denní hodnota

Kalorie

20

 

Celkový tuk

2g

2%

Omega 3 a mastné kyseliny

2000mg

**

DHA

800mg

 

EPA

400mg

**

DPA

100mg

**

Další omega a mastné kyseliny

700mg

**

Další ingredience: Želatinová kapsle (rybí želatina, glycerin, voda a přírodní citronovou chuť)

Bez zbytečných aditiv a barviv. Neobsahuje GMO, sóju, lepek ani mléko.

Obsahuje RYBY.

Skladování: Uchovávejte uzavřené na suchém místě; vyhněte se nadměrnému teplu. Nepoužívejte, pokud je bezpečnostní těsnění poškozeno nebo chybí. Není třeba skladovat v lednici.

Min. trvanlivost: červen 2021

Výrobce: Enzymedica

Upozornění: Produkt není určen pro děti do 3 let, pro těhotné a kojící. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí. Produkt neslouží jako náhrada pestré stravy. Neobsahuje kofein, lepek, laktózu, konzervační látky, barviva ani cukr. Pokud jste těhotná nebo kojící, poraďte se před začátkem užívání se svým lékařem.

Produkty na těchto stránkách jsou doplňky stravy. Nejedná se o léky a nelze je za předepsané léky zaměňovat. Potřebujete-li poradit s výběrem či dávkováním, napište mi do poradny na anna@wugi.cz, krátce popište vaše hlavní potíže a jejich vznik a vývoj, odpovídám co nejrychleji, obvykle do 24 hodin.

Kontaktujte nás!