BrainMax Allergy Support, Alergie a Dýchací Cesty, 90 kapslí


Cena
799 Kč

Výrobce

Skladem
ks

Kombinace 10 extraktů z bylin, které jsou navrženy tak, aby poskytovaly efektivní pomoc při alergiích. Svým složením podporují zejména dýchací cesty díky lipozomálnímu vitaminu C, kvercinu, bromelainu, extraktu z kopřivy dvoudomé, devětsilu, řimbaby, N-Acetyl-L-Cysteinu a antioxidantů apigeninu a pycnogenolu.

Bez jakýchkoliv přídatných látek a éček. Více

Co jsou alergie?

Alergie jsou přehnané imunitní reakce. Když se tělo potká poprvé s alergenem, tak se většinou žádná alergická reakce neobjeví. Imunitnímu systému trvá delší čas, než si vytvoří citlivost na daný alergen. Jakmile se imunitní systém naučí tyto alergeny bezpečně poznávat, začne při kontaktu s daným alergenem vytvářet protilátky ze skupiny imunoglobulinu E (IgE) a tehdy vzniká alergie. Pokud imunitní systém reaguje na látky, které jsou neškodné, tak se jedná o alergickou reakci. Alergie se neléčí, pouze se zmírňují příznaky nebo se zastaví projevy alergie. Ale nejedná se o řešení příčiny alergie.

Co se děje v těle, když se tam dostane alergen?

Při vniknutí alergenu do těla se jedná o přehnanou reakci našeho imunitního systému. Může se jednat o pyl nebo prach. Pokud se alergen naváže na protilátku, kterou vytvořilo naše tělo, dojde k alergické reakci. V těle jsou uvolněny chemické sloučeniny, které následně vyvolají příznaky alergií. Jednou ze sloučenin je také histamin, který způsobí napnutí svalů dýchacích cest a také stěn krevních cév. Poté dochází k vyšší produkci nosního hlenu, aby byl alergen z dýchacích cest odstraněn. 

Jak funguje BrainMax Allergy Support?

Díky extraktu z bylin a jejich synergickému působení je možné zklidnit přecitlivělý imunitní systém a také jeho reakce na potenciální alergeny. Podpoříte zdravou funkci imunitního systému a můžete své alergické reakce velmi výrazně zmírnit. Vitamin C podporuje imunitní systém a zlepšuje odolnost vůči alergenům. 

Kopřiva dvoudomá, řimbaba a zázvor

Extrakty z bylin jsou silnou kombinací, která posiluje dýchací cesty. Kopřiva má antioxidační vlastnosti, díky nimž posiluje imunitní systém a naše tělo poté lépe identifikuje a zpracuje možné alergeny. Což má za následek menší počet nepříjemných alergických příznaků. Zázvor také podporuje imunitní systém a navíc má pozitivní vliv na dýchací cesty.

Hlavní benefity Allergy Support:

  • posiluje imunitní systém,
  • pozitivní vliv na dýchací cesty,
  • zlepšuje odolnost vůči alergenům, 
  • zklidňuje přecitlivělý imunitní systém.

Dávkování Allergy Support

Užívejte 3 kapsle 1–2x denně. Doporučuje začít užívat již 2 měsíce před začátkem pylové sezóny. Můžete užívat i při akutních alergiích pro zmírnění příznaků.

Obsah denní dávky

Složení ve 3 kapslích (30 dávek)

Množství

RHP*

Kvercetin

400 mg

**

Bromelain (2400 GDU/g)

300 mg (720 GDU)

**

Liposomální směs vitamínu C

296 mg

**

Vitamín C jako kyselina askorbová

200 mg

250%

Liposomální směs fosfolipidů z non-GMO slunečnice

96 mg

Extrakt z kopřivy dvoudomé

200 mg

**

N-Acetyl-L-Cystein

199 mg

**

Řimbaba 

150 mg

**

Extrakt ze zázvoru (6% gingerolů)

125 mg

**

Apigenin

100 mg

**

Pycnogenol (extrakt z borové kůry - 75% polyfenolů)

60 mg

**

Extrakt z devětsilu lékařského (min. 15% seskviterpenů jako petasiny)

50 mg

**

* % denní referenční hodnoty příjmu

** denní referenční hodnota příjmu není stanovena

Složení Allergy Support

Kvercetin, bromelain, lipozomální směs vitamínu C, vitamín C (jako kyselina askorbová), lipozomální směs fosfolipidů získaných z non-GMO slunečnice, extrakt z kopřivy dvoudomé 10:1, N-Acetyl-L-Cystein, řimbaba (Tanacetum parthenium), zázvorový extrakt, apigenin, pycnogenol (extrakt z borové kůry – 75 % polyfenolů), výtažek z devětsilu lékářského (min. 15% seskviterpenů jako petasiny).

Složení kapsle: Rostlinná kapsle na bázi HPMC

Obsah balení: 30 dávek

Skladování: Skladujte na tmavém suchém místě při pokojové teplotě.

Minimální trvanlivost: nejméně 8 měsíců od dodání

Výrobce: Votamax s.r.o., Hladnovská 83, Ostrava.

Upozornění: Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí. Produkt neslouží jako náhrada pestré stravy. Neobsahuje kofein, lepek, laktózu, konzervační látky, barviva ani cukr. Pokud jste těhotná, kojící, nebo užíváte léky na ředění krve, poraďte se před začátkem užívání s odborníkem.

Produkty na těchto stránkách jsou doplňky stravy. Nejedná se o léky a nelze je za předepsané léky zaměňovat. Potřebujete-li poradit s výběrem či dávkováním, napište mi do poradny na anna@wugi.cz.