BrainMax L-Theanine, L-theanin, prášek, 90 g


Cena
299 Kč

Výrobce

Skladem
ks

L-Theanin je aminokyselina, která se běžně nachází v zeleném čaji. Hlavním benefitem je vyvolání pocitu relaxace bez jakékoliv ospalosti a schopnost zklidnit tělo. L-Theanin mírní stres a je vhodný pro lidi, kteří si prochází vyšší stresovou zátěží. Pozitivně ovlivňuje mozek, včetně podpory učení, paměti a zlepšení soustředění.

Pouze čistý prášek, bez jakýchkoliv aditiv. Více

L-theanin podporuje mentální soustředění, relaxaci i uklidňuje

L-theanin je aminokyselina, kterou běžně najdete v zeleném čaji. Díky ní pití zeleného čaje podporuje duševní bdělost a relaxaci. Nakopne vás také k fyzickému i psychickému výkonu a ochrání vás před stresem. Pokud jste citliví na účinky kofeinu, můžete sáhnout po zeleném čaji nebo prášku L-Theanin. Pomáhá také zmírnit negativní účinky kofeinu jako je podrážděnost nebo nervozita a zároveň podpoří vaše soustředění. Bez jakéhokoliv pocitu roztěkanosti.

Hlavní benefity BrainMax L-Theanin:

  • podporuje relaxaci a snižuje stres,
  • neuspává, ale zlepšuje kvalitu spánku,
  • zvyšuje mentální soustředění.

Uvolnění pomocí L-theaninu, žádná ospalost

Největším benefitem L-Theaninu je schopnost navodit relaxaci bez jakýchkoliv vedlejších účinků ospalosti nebo únavy. Podpoří také pocit spokojenosti. Ve spojení s kofeinem působí synergicky, což znamená, že zmírňuje úzkostné a nervové reakce, které se pojí s příjmem kofeinu. To vede k vyváženějšímu a plynulejšímu zvýšení energie a umožňuje vám udržet bdělost bez vedlejších účinků.

Dávkování L-Theaninu

Rozmíchejte 1 odměrku ve 300 ml vody nebo džusu. Užívejte 1–2 denně.

Obsah denní dávky

Složení v 1 odměrce (0,2 g)

RHP*

L-theanin

200 mg

**

* % denní referenční hodnoty příjmu

** denní referenční hodnota příjmu není stanovena

Složení L-Theaninu

L-theanin prášek

Obsah balení: 450 dávek

Skladování: Skladujte na tmavém suchém místě při pokojové teplotě.

Minimální trvanlivost: nejméně 8 měsíců od dodání

Výrobce: Votamax s.r.o., Hladnovská 83, Ostrava.

Upozornění: Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí. Produkt neslouží jako náhrada pestré stravy. Neobsahuje kofein, lepek, laktózu, konzervační látky, barviva ani cukr. Pokud jste těhotná, kojící, nebo užíváte léky na ředění krve, poraďte se před začátkem užívání s odborníkem.

Produkty na těchto stránkách jsou doplňky stravy. Nejedná se o léky a nelze je za předepsané léky zaměňovat. Potřebujete-li poradit s výběrem či dávkováním, napište mi do poradny na anna@wugi.cz.