BrainMax Natural Melatonin, 120 kapslí


Cena
399 Kč

Výrobce

Skladem
ks

Přírodní melatonin, který tvoří extrakt ze šťávy Višně obecné, pomáhá urychlit usínání a zlepšit kvalitu spánku. Má také pozitivní vliv na přirozenou tvorbu melatoninu v těle a nenarušuje tělu jeho vlastní tvorbu. Jedná se o velmi důležitý antioxidant a je vhodný i při cestování při časovém posunu.

Bez přidaných aditiv. Pouze 100% čistý extrakt ze šťávy Višně obecné.Více

Čistý přírodní melatonin z višní

Šťáva z Višně obecné zajišťuje kvalitní a čistý zdroj melatoninu. Pomáhá jak zlepšit spánek, tak i podporuje přirozenou hladinu melatoninu v těle. Je tedy vhodný zejména pro lidi, kteří potřebují zlepšit spánek, zkrátit dobu usínání a podpořit produkci svého melatoninu.

Co je melatonin?

Jedná se o hormon spánku, který obvykle přirozeně produkujeme v šišince, což je drobná žláza, která se nachází v mozku. Tvorba melatoninu se s věkem postupně snižuje, a to se promítá především do zkracování délky spánku. Další výhodu má melatonin pro lidi, kteří hodně cestují, protože pomáhá snižovat pocit jet lagu, který je spojován především s velkým časovým posunem. A jedná se také o velmi silný antioxidant.

Hlavní benefity:

  • antioxidační účinky,
  • chrání mitochondrie,
  • nenarušuje přirozenou tvorbu melatoninu v těle,
  • může optimalizovat hladinu kortizolu,
  • podporuje klidný spánek,
  • zkracuje dobu usínání 
  • a srovnává cirkadiánní rytmus.

Dávkování Natural Melatoninu

Užívejte 2 kapsle asi 30 minut před spaním. Klidně i společně s Magnesiem Sleep nebo Magnesiem Performance. Pokud cítíte ráno únavu, snižte dávku Melatoninu na 1 kapsli.

Obsah denní dávky

2 kapsle

% RHP*

Prunus Cerasus (Šťáva z višně)

1200 mg

Nestanoveno

Složení Natural Melatoninu

Prunus Cerasus (šťáva z višně)

Složení kapsle: celulóza

Počet dávek v balení: 60

Obsah balení: 120 kapslí

Skladování: Skladujte na tmavém suchém místě při pokojové teplotě.

Min. trvanlivost: nejméně 10 měsíců od dodání

Vyráběno v České republice  jako zakázková výroba pro firmu Votamax s.r.o.

Upozornění: Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí. Produkt neslouží jako náhrada pestré stravy. Neobsahuje kofein, lepek, laktózu, konzervační látky, barviva ani cukr. Pokud jste těhotná nebo kojící, poraďte se před začátkem užívání s odborníkem.

Produkty na těchto stránkách jsou doplňky stravy. Nejedná se o léky a nelze je za předepsané léky zaměňovat. Potřebujete-li poradit s výběrem či dávkováním, napište mi do poradny na anna@wugi.cz.