-10%

Broskve lyofilizované (mrazem sušené) RAW 25 g

Vymražené broskve od českých a slovenských pěstitelů. Chutnají jako čerstvě utržené ze stromu, akorát křupnou. Teda, jestli je nedáte do naší kaše fermentované přes noc, ty moc doporučujeme. Tyto broskve uzrály na slunci a necestovaly přes půlku světa. Prošly šetrným sušením mrazem, a tak si zachovaly chuť, vzhled i důležité vitamíny. Mají řadu bioaktivních látek, a tak dělají hezkou pleť, dobře naším střevům (hlavně když chodíte na záchod moc málo) a tak celkově naše tělo vyživují, protože mají vysoký obsah hořčíku, draslíku, vápníku, vitamínů skupiny B a C a rutinu (ten podporuje pevnost cév). Podporují zdravé opalování díky obsahu betakarotenů. Prospívají zdravé střevní mikrobiotě.
Více >>

Výrobce: BETULA PENDULA

98 Kč s DPH Původní cena 109 Kč, Ušetříte 10% (11 Kč)

Skladem
ks

Vymražené broskve od českých a slovenských pěstitelů. Chutnají jako čerstvě utržené ze stromu, akorát křupnou. Teda, jestli si je nedáte do naší kaše fermentované přes noc, ty totiž moc doporučujeme.

Tyto broskve uzrály na slunci a necestovaly přes půlku světa. Prošly šetrným sušením mrazem, a tak si zachovaly chuť, vzhled i důležité vitamíny. Mají řadu bioaktivních látek, a tak dělají hezkou pleť, dobře naším střevům (hlavně když chodíte na záchod moc málo) a tak celkově naše tělo vyživují, protože mají vysoký obsah hořčíku, draslíku, vápníku, vitamínů skupiny B a C a rutinu (ten podporuje pevnost cév). Podporují zdravé opalování díky obsahu betakarotenů. Prospívají zdravé střevní mikrobiotě.

Ručně sesbírané, očištěné, vymražené a zabalané. V RAW kvalitě

Hmotnost: 25 g (odpovídá přibližně 1/4 kg ovoce čerstvého)

Nutriční hodnoty ve 100 g:
Energetická hodnota 2047 kJ/484kcal
Tuky 2 g z toho nasycené mastné kyseliny 0,2 g
Sacharidy 100 g - z toho cukry 88 g
Bílkoviny 9 g
Vláknina 15 g
Sůl 0 g

Země původu: Česká republika. 
Země původu ovoce: Česká republika / Slovensko.
Minimální trvanlivost: 12/2021 nebo delší. Skladujte v suchu v dobře uzavřeném obalu.

Výrobce: BETULA PENDULA s.r.o., Zahradní 400/1, 664 41 Troubsko; IČO: 29226945

Nejlepší ovoce do vodního kefíru, pokud se rychleji nesní jen tak.

Pomohla Vám tato recenze? Ano (0) Ne (0)

Lyofilizované ovoce: mrazivá dobrota pro zdraví

Lyofilizované ovoce: mrazivá dobrota pro zdraví

Zamilovali jsme se do mrazem sušeného ovoce. Krásně vypadá, vodní a chutná jako čerstvé. Zachovalo si většinu svých vitamínů a minerálů. Na co jsou dobré takové jahody? S čím pomáhají borůvky a s čím moruše? A které ovoce podpoří zdravé opalování? To se dozvíte v tomto článku.

Kontaktujte nás!