Broskve lyofilizované (mrazem sušené) RAW 25 g

Vymražené broskve od českých a slovenských pěstitelů. Chutnají jako čerstvě utržené ze stromu, akorát křupnou. Teda, jestli je nedáte do naší kaše fermentované přes noc. Broskve, které uzrály na slunci a necestovali přes půlku světa. Prošli šetrným sušením mrazem, a tak si zachovaly chuť, vzhled i důležité vitamíny. Mají řadu bioaktivních látek, a tak dělají hezkou pleť, zlepšují funkci střev (působí proti zácpě), chrání srdce a cévy a podporují správnou hladinu krevních tuků. Mají vysoký obsah hořčíku, draslíku i vápníku a najdeme v nich také rutin pro pevné cévy. Podporují zdravé opalování díky obsahu betakarotenů, vitamínů skupiny B a C. Prospívají zdravé střevní mikrobiotě.
Více >>

Výrobce: BETULA PENDULA

99 Kč s DPH

Skladem
ks

Vymražené broskve od českých a slovenských pěstitelů. Chutnají jako čerstvě utržené ze stromu, akorát křupnou. Teda, jestli si je nedáte do naší kaše fermentované přes noc.

Broskve, které uzrály na slunci a necestovali přes půlku světa. Prošli šetrným sušením mrazem, a tak si zachovaly chuť, vzhled i důležité vitamíny. Mají řadu bioaktivních látek, a tak dělají hezkou pleť, zlepšují funkci střev (působí proti zácpě), chrání srdce a cévy a podporují správnou hladinu krevních tuků. Mají vysoký obsah hořčíku, draslíku i vápníku a najdeme v nich také rutin pro pevné cévy. Podporují zdravé opalování díky obsahu betakarotenů, vitamínů skupiny B a C. Prospívají zdravé střevní mikrobiotě.

Ručně sesbírané, očištěné, vymražené a zabalané. V RAW kvalitě

Hmotnost: 25 g (odpovídá přibližně 1/4 kg ovoce čerstvého)

Nutriční hodnoty ve 100 g:
Energetická hodnota 2047 kJ/484kcal
Tuky 2 g z toho nasycené mastné kyseliny 0,2 g
Sacharidy 100 g - z toho cukry 88 g
Bílkoviny 9 g
Vláknina 15 g
Sůl 0 g

Země původu: Česká republika. 
Země původu ovoce: Česká republika / Slovensko.
Minimální trvanlivost: 2 a více měsíců od dodání. Skladujte v suchu v dobře uzavřeném obalu.

Kontaktujte nás!