Mrazem sušený černý rybíz 20 g nebo 45 g

Mrazem sušený černý rybíz si díky šetrnému zpracování (lyofilizaci) uchovává až 90 % všech původních vlastností, vynikající chuť, vůni i strukturu a také vysoký obsah zdraví prospěšných látek. Rybíz podporuje imunitu, je plný vitamínu C, zkracuje potíže při respiračních nemocích a nachlazení a pomáhá předcházet tvorbě oparů. Je skvělým antioxidantem a podporuje zdravý zrak. Obsahuje látku rutin, která posiluje cévy. Obsahuje také vitamíny skupiny B a z minerálů spoustu manganu, železa, draslíku a hořčíku. Obsahuje také minimum kalorií a cukru a je vhodný i nízkosacharidových výživových směrů. Na rybízovém kefíru ujíždíme doma i s dětmi. Je bez chemie a velmi snadný – stačí vyluhovat rybíz ve vodním kefíru a zdravý fermentovaný nápoj je na světě.
Více >>

Výrobce: NATU

92 Kč s DPH

Upřesněte výběr produktu

Skladem
ks

Mrazem sušený černý rybíz si díky šetrnému zpracování (lyofilizaci) uchovává až 90 % všech původních vlastností, vynikající chuť, vůni i strukturu a také vysoký obsah zdraví prospěšných látek.

Rybíz podporuje imunitu, je plný vitamínu C, zkracuje potíže při respiračních nemocích a nachlazení a pomáhá předcházet tvorbě oparů. Je skvělým antioxidantem a podporuje zdravý zrak. Obsahuje látku rutin, která posiluje cévy. Obsahuje také  vitamíny skupiny B a z minerálů spoustu manganu, železa, draslíku a hořčíku. Obsahuje také minimum kalorií a cukru a je vhodný i nízkosacharidových výživových směrů. Na rybízovém kefíru ujíždíme doma i s dětmi. Je bez chemie a velmi snadný – stačí vyluhovat rybíz ve vodním kefíru a zdravý fermentovaný nápoj je na světě.

Hmotnost 20g nebo 45g - dle zvolené varianty (množství odpovídá skoro 1/4 - 1/2 kg čerstvého rybízu)

Nutriční hodnoty ve 100g:
Energetická hodnota 1278 kJ/390 kcal
Tuky 2,23 g - z toho nasycené mastné kyseliny 0,19 g
Sacharidy 42,22 g - z toho cukry 42,22g
Bílkoviny 7,84 g
Vláknina 44,24 g
Sůl 0,03 g

Země původu: ČR. Země původu ovoce: Polsko. Alergeny dle EU: produkt může obsahovat stopy lepku, hořčice, mléka a sóji.
Minimální trvanlivost: 3 a více měsíců od dodání. Skladujte v suchu do 20°C při max. vlhkosti 75% v dobře uzavřeném obalu.

Kontaktujte nás!