DOMINIKÁNSKÁ REPUBLIKA ÖKO-CARIBE 70% Ajala čokoláda BIO

70 % Cacao 100 % Lásky BIO

Single origin znamená, že kakaové boby pochází jen z jednoho místa. Tahle je z Dominikánské republiky je chuťově opravdu nabitá. Nejdřív vás osloví pražené arašídy a med, následně lahodná smetana a když se trošku zasoustředíte, ucítíte lehké tóny třešní. Jen si nezapomeňte nechat čokoládu v puse pomalu rozpouštět, víno na degustaci přeci taky nesmíte panákovat.

Kakové boby na tuto čokoládu z Dominikánské republiky pěstuje 165 malofarmářů. V Ajale vybrali z bobů ty, jemně upražili, namleli žulovými kameny, vytemperovali a pak ji s láskou zabalili.

A střevní mikrobiom miluje kvalitní čokoládu také. Jinak bychom ji nenabízeli.
Více >>

Výrobce: AJALA

107 Kč s DPH

Skladem
ks

70 % Cacao 100 % Lásky

Čokoláda v BIO kvalitě. Single origin znamená, že kakaové boby pochází jen z jednoho místa. Tahle je z Dominikánské republiky je chuťově opravdu nabitá. Nejdřív vás osloví pražené arašídy a med, následně lahodná smetana a když se trošku zasoustředíte, ucítíte lehké tóny třešní. Jen si nezapomeňte nechat čokoládu v puse pomalu rozpouštět, víno na degustaci přeci taky nesmíte panákovat. 

Kakové boby na tuto čokoládu z Dominikánské republiky pěstuje 165 malofarmářů. V Ajale vybrali z bobů ty, jemně upražili, namleli žulovými kameny, vytemperovali a pak ji s láskou zabalili.

Protože jsou tyto singlové čokolády tak chuťově jedinečné, doporučujeme udělat degustační večer s ostatními Single origin. Užijte si tento zážitek :)

PS: Střevní mikrobiom miluje kvalitní čokoládu také. Jinak bychom ji nenabízeli.


Chuťový profil: pražené arašídy, med, smetana, jemné tóny třešní

Složení: bio kakaové boby, bio sušená třtinová šťáva
obsah kakaového podílu: 70 %

Váha: 45 g 

Může obsahovat stopy sušených skořápkových plodů.

Skladujte při pokojové teplotě do 25 °C.

Minimální dobu trvanlivosti garantujeme 6 a více měsíců od objednání.

Výrobce: Ajala Chocolate; Masná 34, Brno 602 00; C 81801 vedená u Krajského soudu v Brně

Kontaktujte nás!