Dr.Mercola Complete Afterbiotics, SBO Probiotic, 18 mld CFU, 30 kapslí

Novinka

Unikátní probiotika, která kombinují sílu půdních organismů (SBO), probiotické kvasinky a probiotika netvořící spóry. Půdní organismy jsou důležité kmeny bakterií, které chrání a obnovují střevní mikrobiom a připravují jej na zavedení probiotik. Tato probiotika zlepšují stav střevního mikrobiomu, podporují trávení a vstřebávání živin.

Vhodné jsou zejména po antibiotické léčbě.

Více

Výrobce: Nejenleky.czDoprava a platba

899 Kč

Není skladem Sledovat dostupnost

Unikátní probiotika, která kombinují sílu půdních organismů (SBO), probiotické kvasinky a probiotika netvořící spóry. Půdní organismy jsou důležité kmeny bakterií, které chrání a obnovují střevní mikrobiom a připravují jej na zavedení probiotik. Tato probiotika zlepšují stav střevního mikrobiomu, podporují trávení a vstřebávání živin.

Vhodné jsou zejména po antibiotické léčbě.

Více

Výrobce: Nejenleky.czDoprava a platba

Kompletní probiotika v jednom balení

Tyto probiotika jsou tvořeny různými kmeny, které zajišťují silnou podporu pro obnovení mikrobiomu. Najdete zde půdní organismy, což jsou 3 rezistentní kmeny pro obnovu střev (Clostridium butyricum, Bacillus subtilis HU58 a Bacillus coagulans SC208). Dále zde najdete probiotika netvořící spóry (Lactobacillus rhamnosus GG, Pediococcus acidilactici) a nakonec probiotické kvasnice Saccharomyces boulardii. Tento doplněk stravy byl navržen speciálně tak, aby zvýšil produkování butyrátu v tlustém střevě. 

Proč potřebujeme dva druhy bakterií?

Pro optimální zdraví vašich střev potřebujete probiotické spóry (což jsou zmíněná SBO probiotika) a opětovné zavedení probiotik. Právě SBO pomůžou mikrobiomu se zotavit z neustálých útoků v podobě stresu, zpracováných potravin, nadmíry cukrů a nejrůznějšího znečištění. SBO jsou klíčové kmeny bakterií, které připraví střevní mikrobiom na opětovné zavedení probiotik. Například po antibiotické léčbě.

Co jsou SBO

SBO neboli sporotvorné bakterie jsou kmeny bakterií, které najdeme v přírodě. Jsou odolné, aby přežily extrémní podmínky. Tyto extrémní podmínky by běžné probiotické bakterie nepřežily. Oproti běžným probiotikům nabízejí tři výhody. 

  • Spóry přežijí nízké pH v žaludku a doručí celou dávku až do tenkého střeva.
  • Spóry jsou stabilní vůči teplu, proto je možné je skladovat při pokojové teplotě bez snížení účinnosti.
  • Spóry nepodléhají rozkladu enzymů, rozpouštědel ani peroxidu vodíku při cestě do tenkého střeva.

Hlavní benefity Complete Afterbiotics probiotik

  • zlepšení stavu střevního mikrobiomu,
  • snížení pH ve střevě k podpoře růstu hodných bakterií,
  • podpoření trávení a vstřebávání živin,
  • zlepšení produkce mastných kyselin s krátkým řetězcem,
  • podpora normálních detoxikačních procesů.

Kmen Clostridium butyricum

Najdete jej v půdě nebo na zelenině, která byla vypěstována ve zdravé půdě. Vyskytuje se také ve zdravém střevě a u novorozenců se kolonizuje po narození. Tento kmen je známý díky schopnosti produkovat velké množství kyseliny máselné. Výzkumy ukazují, že pomáhá obnovovat střevní mikrobiom.

Kmen Bacillus subtilis HU58

Jedná se o původní spórová probiotika. Jsou velmi odolné a stabilní, díky čemuž se dostávají až do tenkého střeva a odolávají kyselému pH žaludku. Pozitivně podporují prostředí díky vytvoření biofilmu nebo matrice, aby prospěšné bakterie mohly růst. Zvyšuje hladiny butyrátu a vylučuje také několik trávicích enzymů na podporu trávení.

Kmen Bacillus coagulans SC208

Podporuje bakterie mléčného kvašení, které snižují kyselé pH ve střevech. V nedávné studii také potvrdili, že přispívá ke snížení poškození membránové bariéry.

Kmen Lactobacillus rhamnosus GG

Tato silná forma je odolná vůči žluči i žaludeční kyselině a díky tomu projde celým zažívacím traktem až do tlustého střeva. Tento kmen vyniká svojí přilnavostí k buňkám, kde má potenciální probiotické účinky.

Kmen Pediococcus acidilactici

Produkuje butyrát a kyselinu mléčnou, které jsou nápomocné při zvýšení prospěšných druhů bakterií a pomáhají opravit poškozenou slizniční vrstvu. Pomáhá také chránit střeva tím, že dokáže rychle vytvořit kyselé prostředí. Výzkumy ukazují, že také podporuje imunitní odpověď.

Kmen Saccharomyces boulardii 

Nejedná se o druh bakterie, ale o kvasinky, které se v těle chovají jako probiotika. Je doporučováno po desetiletí při střevních potížích, napomáhá chránit střevní výstelku, podporuje funkce střevní bariéry a zdravou funkci střev.

Dávkování 

Užívejte denně 1 kapsli nalačno 30 minut před jídlem.

Obsah denní dávky

Výživové hodnoty

Velikost dávky: 1 rostlinná kapsle
Balení obsahuje 30 dávek. 

Množství

v 1 dávce

%RHP*

Dr. Mercola Afterbiotics & SBOs

265 mg (18 mld. CFU)

**

Saccharomyces boulardii

**

Pediococcus acidilactici

**

Lactobacillus rhamnosus GG

**

Bacillus subtilis HU58

**

Bacillus coagulans SC208

**

Clostridium butyricum

**

Prebiotic Citrus Bioflavonoidní komplex - Citrus sinensis - pomeranč plod extrakt, Grapefruit - citrus paradisi - plod extrakt)

250 mg

**

* % denní referenční hodnoty příjmu

** denní referenční hodnota příjmu není stanovena

Složení

Complete Afterbiotics, SBO Probiotic, 18 mld CFUO, organic tmavý rýžový syrup

Složení kapsle: HPMC celulóza

Obsah balení: 30 kapslí

Skladování: Skladujte na tmavém suchém místě při pokojové teplotě.

Min. trvanlivost: nejméně 10 měsíců od dodání

Výrobce: Dr. Mercola, Dodavatel: Nejenleky.cz

Upozornění: Jedná se o doplněk stravy. Produkt neslouží jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu. 

Produkty na těchto stránkách jsou doplňky stravy. Nejedná se o léky a nelze je za předepsané léky zaměňovat. Potřebujete-li poradit s výběrem či dávkováním, napište mi do poradny na anna@wugi.cz.