Eco by Sonya Přírodní opalovací krém Glory Veil SPF 50+ 150 ml

hvězda 1 hvězda 2 hvězda 3 hvězda 4 hvězda 5 (1)Počet hvězdiček je 5 z 5

Cena
990 Kč

Výrobce

Skladem
ks

Revoluční opalovací krém od Eco by Sonya, který je čistě přírodní a je klíčem k péči a ochraně pokožky. Je vhodný pro citlivou pokožku, včetně té dětské od 6 měsíců.

Obsahuje široké spektrum ochrany proti UVA a UVB záření. Krém nemastí, okamžitě se vstřebává a nezanechává bílý film. Šetrný k mořskému i životnímu prostředí.
Více

Přírodní opalovací krém SPF 50+

Toto přírodní opalovací mléko svým složením zajišťuje velmi vysokou kompatibilitu se všemi typy pokožky. Je vhodné i na nejcitlivější ekzematickou pokožku, včetně miminek. Pokožku chrání díky minerálním filtrům bez nanočástic. Obsahuje minerální zinek, který na pokožce vytvoří neviditelný ochranný film a ten odráží sluneční paprsky. Díky této ochranné bariéře zabraňuje proniknutí paprskům dovnitř a záření je odcloněno zrcadlovým efektem.

Důležitost ochrany před sluncem

Eco by Sonya byla založena v Austrálii v Queensladnu, kde je celosvětově největší výskyt rakoviny kůže. Proto v Eco by Sonya berou ochranu před slunečním zářením velmi vážně a vytvořili tento unikátní přírodní opalovací krém. Sluneční záření potřebujeme pro správnou tvorbu vitaminu D, ale zejména v létě musíme dbát na bezpečné opalování. Chraňte se před sluncem kloboukem, brýlemi, ochranným oblečením a střídejte pobyt na slunci a ve stínu. Nezapomínejte pravidelně nanášet vrstvu opalovacího krému.

Opalovací krém s přírodním složením

Krém neobsahuje žádné syntetické složky, které by pronikaly do kůže a ovlivňovaly tak zdraví celého těla. Je vyroben z organických a přírodním složek a je certifikován Organickým potravinovým řetězcem Austrálie.

Hlavní benefity Přírodního opalovacího krému Eco by Sonya:

  • obsahuje pouze minerální filtr,
  • vhodný i na citlivou ekzematickou pokožku,
  • vhodný i pro děti od 6 měsíců,
  • nezanechává bílý film,
  • nemastí a dobře se vstřebává,
  • šetrný k životnímu i mořskému prostředí.

Používání Přírodního opalovacího krému

Naneste na suchou čistou pokožku a rovnoměrně rozetřete. Podle potřeby pravidelně opakujte za 1–2 hodiny. Při nadměrném pocení nebo po plavání i častěji.

Jak zůstat na slunci v bezpečí?

  1. Lahvičku dobře promíchejte před použitím.
  2. Krém aplikujte v dostatečné vrstvě.
  3. Krém nanášejte pravidelně co 2 hodiny, případně častěji při koupání, otírání ručníkem nebo pocení.
  4. Můžete si nastavit budík na telefonu, abyste nezapomněli na opakování natření.

Složení

Actives: Natural : Zinc Oxide 227.5 mg/g (Mineral)**

Inactives: Coconut Oil**, Candelilla Wax**, Castor Oil (Vegetable Derived)**, Medium Chain Triglycerides (Plant Derived)**, d-alpha-Tocopheryl Acetate (Natural Vitamin E)**, Polyglyceryl-3 Polyricinoleate (Vegetable Derived)**, Hydrogenated Castor Oil (Vegetable Derived)**, Coco-Octanoate/Decanoate (Plant Derived)**, Daucus Carota (Carrot) Seed Oil**, Sunflower Oil**, Isostearic Acid (Plant Derived)**

*Certifikované, organické
**Natural

Obsah balení: 150 ml

Skladování: Skladujte na tmavém suchém místě při teplotě do 30°C.

Dodavatel

Eco by Sonya

Potřebujete-li poradit s výběrem či používáním, napište mi do poradny.