Zahuštěné extrakty bylin s antioxidanty pro podporu přirozené obranyschopnosti organismu podle originální receptury Ecce Vita.
* Extrakt z 8 účinných bylin
* Podporuje přirozenou obranyschopnost organismu
* Podporuje normální funkce dýchacího systému
* Poskytuje antioxidační ochranu
* Podporuje mikrocirkulaci
* Podporuje normální činnost střev a trávení, funkce jater a žlučníku
* díky zahuštění extraktu stačí nižší dávky
* bez aditiv
Vhodné pro vegany.
Obsah balení: 50 ml
Více
Imunita - Zahuštěné extrakty z bylin (podpora obranyschopnosti, antioxidační podpora) - 50 ml
Směs obsahuje zahuštěné extrakty z osmi bylin.
- Sambucus nigra (bez černý) je antioxidant, podporuje přirozenou obranyschopnost organismu, podporuje normální funkce dýchacího systému, podporuje pocení.
- Echinacea purpurea (třapatka nachová) patří mezi antioxidanty, podporuje imunitní systém.
- Solidago virgaurea (zlatobýl obecný) je antioxidant, podporuje odolnost a přirozenou obranyschopnost organismu.
- Althea officinalis (proskurník lékařský) podporuje činnost střev a trávení.
- Marrubium vulgare (jablečník obecný) je antioxidant, podporuje mikrocirkulaci, normální funkce jater, žlučníku a trávení.
- Verbascum thapsus (divizna malokvětá) má vliv na imunitní systém a normální stav slizničních buněk. Podporuje činnost hltanu, dýchacích cest.
Jedná se o schválená zdravotní tvrzení dle platných nařízení EU.
Zahuštěný extrakt bylin je koncentrovanější forma bylinného macerátu, kdy po vyluhování sušené části bylin, dochází následně k odpaření alkoholu šetrnou metodou tzv.vakuovým odpařováním za nízkých teplot (max do 30 ˚C). Získá se tak koncentrovaná sušina, která se rozpustí do konečného extraktu. Dávka, vzhledem k zahuštěné formě, je nižší.
Obsah: 50 ml
Dávkování:
- 1 ml (obsah jedné pipety) 3 x denně s jídlem po dobu alespoň 15 dní. Při tomto dávkování lze užívat až 3 měsíce, pak je vhodná pauza 7–14 dní a kůru lze opakovat.
- Při zvýšeném dávkování 3 × 3 ml lze užívat 5–14 dní.
Složení:
Neobsahuje: GMO, pšenici, lepek, mléčné produtky, sóju, barviva, emulgátory či konzervanty.
Upozornění: Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Neslouží jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí.
Potřebujete-li poradit s výběrem či dávkováním, napište mi do poradny na anna@wugi.cz, krátce popište vaše hlavní potíže a jejich vznik a vývoj..
Skladování: Na chladném, temném a suchém místě.
Min. trvanlivost: nejméně 2 roky od dodání
Výrobce: Ecce Vita, spol. s r.o. Nad Závěrkou 2434/7 Břevnov 169 00 Praha 6
Co pomáhá na močové cesty při akutních i chronických potížích
Zánět močových cest je hned po zánětu dýchacích cest druhým nejčastějším onemocněním. Nejčastěji trápí ženy, ale nevyhýbá se ani mužům. Často dochází k opakovaným chronickým infekcím, kterých se není možné zbavit. Tady nebudou stačit pouze brusinky a močopudné čaje. A opakované užívání antibiotik je problém. Na co dalšího se při léčbě močových cest zaměřit? A proč je na místě řešit celkovou imunitu?
Imunita: co potřebuje, aby fungovala správně
V tomto článku se dozvíte:
- Co rozhoduje o funkci naší imunity
- Jaké živiny a potraviny jsou důležité pro podporu imunity
- Jaké jsou v naší populaci nejčastější deficity, které způsobují nedostatečnou funkci imunity, jak je zjistit a jak je řešit
- Blíže o vitaminu D a zvýšeném riziku respiračních onemocnění
- Jaké vitamíny, minerály a látky působí protivirově
- Jak přistupovat z dlouhodobého hlediska ke stravě a doplňkům stravy
Jak podpořit imunitu u dětí?
,,Musíš počkat až bude mít silnou imunitu.” To se snadno řekne, ale pokud máte školkové děti, tak vám nemusíme dlouze popisovat příběhy dětí, které tráví ve školce pouze pár týdnů ze školního roku. Dá se s tím něco dělat nebo jednoduše musíme počkat až děti získají kolektivní imunitu? Co to je, jak můžeme děti na nástup do školky či školy připravit a po jakých pomocnících sáhnout, když už nemoc propukne.
Jak na podzimní posilu imunity
Máte podzim spojený s rýmou, odraným nosem, chřipkami a neustálým strachem, že na vás zase někdo něco prskne? I sychravé počasí a období chřipek ale můžete prožít zcela zdravě. O tom, zda onemocníme, nerozhoduje to, zda na nás někdo prskne nebo jsme na chvíli vystaveni chladu, ale jak na to prsknutí a změny teplot zareaguje náš imunitní systém. Také neplatí, že pokud na něco trpíte opakovaně, musíte si "zvyknout". Co můžete pro svou odolnost na podzim udělat? Podíváme se na několik oblastí - strava, návyky a doplňky stravy.