INFO O DOSTUPNOSTI:
Čekáme na novou sklizeň... Výrobce nechce snižovat kvalitu svých výrobků sušením jahod, jejichž původ nemá prověřen, a my jej v tom jedině podpoříme :-)
Už se sami těšíme, až "československé" jahůdky zase doplníme. Děkujeme za trpělivost.

Mrazem sušené (lyofilizované) jahody RAW 25 g

Do každého sáčku bylo vybráno to nejkvalitnější ovoce, které uzrálo na slunci. Žádné převážení nezralého ovoce přes půlku světa, ale zdravé lokální jahody. Jak chutnají? Jako byste se váleli ve voňavých čerstvých jahodách a cpali si pusu jahodovovou marmeládou od babičky. Jahodový vodní kefír z těchto jahod je naše nová závislost. O zdravotních účincích jahod snad ani nemusíme psát. Dodávají nám spostu antioxidantů, vitamíny C a E, betakaroteny a minerály, jako je hořčík, mangan, bór nebo síra, která podporuje detoxikační mechanismy těla. A kdyby nepodporovaly zdravou střevní mikrobiotu, tak bychom je v nabídce neměli. Jsou skvělé do kefíru i fermentovaných kaší.
Více >>

Výrobce: BETULA PENDULA

99 Kč s DPH

Nejsou jahody jako jahody. Tyto pochází od prověřených českých a slovenských pěstitelů.

Do každého sáčku bylo vybráno to nejkvalitnější ovoce, které uzrálo na slunci. Žádné převážení nezralého ovoce přes půlku světa, ale zdravé lokální jahody. Jak chutnají? Jako byste se váleli ve voňavých čerstvých jahodách a cpali si pusu jahodovovou marmeládou od babičky. Jahodový vodní kefír z těchto jahod je naše nová závislost. O zdravotních účincích jahod snad ani nemusíme psát. Dodávají nám spostu antioxidantů, vitamíny C a E, betakaroteny a minerály, jako je hořčík, mangan, bór nebo síra, která podporuje detoxikační mechanismy těla. A kdyby jahody nepodporovaly zdravou střevní mikrobiotu, tak bychom je v nabídce neměli. Jsou skvělé do kefíru i fermentovaných kaší.

Ručně sesbírané, očištěné, vymražené a zabalané. V RAW kvalitě.

Hmotnost: 25 g (odpovídá přibližně 1/4 kg ovoce čerstvého)

Nutriční hodnoty ve 100 g:
Energetická hodnota 1575 kJ/374 kcal
Tuky 4 g z toho nasycené mastné kyseliny 0,4 g
Sacharidy 67 g - z toho cukry 60 g
Bílkoviny 8 g
Vláknina 19 g
Sůl 0 g

Země původu: Česká republika. 
Země původu ovoce: Česká republika / Slovensko.
Minimální trvanlivost: 2 a více měsíců od dodání. Skladujte v suchu v dobře uzavřeném obalu.

Výrobce: BETULA PENDULA s.r.o., Zahradní 400/1, 664 41 Troubsko; IČO: 29226945

Výborná chuť.

Malé balení. Je to rychle pryč :)

Pomohla Vám tato recenze? Ano (0) Ne (0)

Lyofilizované ovoce: mrazivá dobrota pro zdraví

Lyofilizované ovoce: mrazivá dobrota pro zdraví

Zamilovali jsme se do mrazem sušeného ovoce. Krásně vypadá, vodní a chutná jako čerstvé. Zachovalo si většinu svých vitamínů a minerálů. Na co jsou dobré takové jahody? S čím pomáhají borůvky a s čím moruše? A které ovoce podpoří zdravé opalování? To se dozvíte v tomto článku.

Kontaktujte nás!