Mrazem sušené (lyofilizované) jahody RAW 25 g
Do každého sáčku bylo vybráno to nejkvalitnější ovoce, které uzrálo na slunci. Žádné převážení nezralého ovoce přes půlku světa, ale zdravé lokální jahody. Jak chutnají? Jako byste se váleli ve voňavých čerstvých jahodách a cpali si pusu jahodovovou marmeládou od babičky. Jahodový kefír z těchto jahod je naše nová závislost. Doplní řadu vitamínů, díky vit. C, bioflavonoidům a antokyanům mají silné antioxidační vlastnosti, chrání naše srdce, zlepšují proudění krve a alkalizují tělo. Přispívají zdravému trávicímu traktu a játrům.
Více >>

Výrobce: BETULA PENDULA s.r.o.

99 Kč

Skladem
ks

Nejsou jahody jako jahody. Tyto pochází od prověřených českých a slovenských pěstitelů. 

Do každého sáčku bylo vybráno to nejkvalitnější ovoce, které uzrálo na slunci. Žádné převážení nezralého ovoce přes půlku světa, ale zdravé lokální jahody. Jak chutnají? Jako byste se váleli ve voňavých čerstvých jahodách a cpali si pusu jahodovovou marmeládou od babičky. Jahodový kefír z těchto jahod je naše nová závislost. Doplní řadu vitamínů, díky vit. C, bioflavonoidům a antokyanům mají silné antioxidační vlastnosti, chrání naše srdce, zlepšují proudění krve a alkalizují tělo. Přispívají zdravému trávicímu traktu a játrům.

Ručně sesbírané, očištěné, vymražené a zabalané. V RAW kvalitě. 

Pro představu: na 25 g lyofilizovaného ovoce odpovídá přibližně 1/4 kg ovoce čerstvého!

Vodnímu i mléčnému kefíru dodá narůžovělou barvu a chuť po čerstvých jahodách. Skvěle ochutí i dozdobí spoustu dalších receptů, třeba naše fermentované kaše!

Hmotnost: 25 g

Nutriční hodnoty ve 100 g:
Energetická hodnota 1575 kJ/374 kcal
Tuky 4 g z toho nasycené mastné kyseliny 0,4 g
Sacharidy 67 g - z toho cukry 60 g
Bílkoviny 8 g
Vláknina 19 g
Sůl 0 g

Země původu: Česká republika. 
Země původu ovoce: Česká republika / Slovensko.
Minimální trvanlivost: 2 a více měsíců od dodání. Skladujte v suchu v dobře uzavřeném obalu.

Kontaktujte nás!