KOKOSOVÝ KRÉM 55% Ajala čokoláda BIO

55 % Cacao 100 % Lásky

Ty kokos. Vložte čtvereček čokolády do úst a zjistíte, jak nebezpečně jemná a smetanová může být tato "mléčná" čokoláda bez mléka. Ano, díky kokosu. Mohou ji vegani, zkusit ji ale musí všichni. Jemně praženo, mleto žulovými kameny, temperováno, s láskou baleno :)

Omamná lahodná chuť.
BEAN TO BAR.
Vegan. 

Čokoláda je produkována jak s úctou k přírodě (BIO kvalita), tak i k samotným farmářům, kteří dostávají férově zaplaceno. 

PS: Kvalitní čokoládu náš střevní mikrobiom miluje. Jinak bychom ji v nabídce neměli.
Více >>

Výrobce: AJALA

94 Kč s DPH

Skladem
ks

55 % Cacao 100 % Lásky

Čokoláda v BIO kvalitě. Vložte čtvereček čokolády do úst a zjistíte, jak nebezpečně jemná a smetanová může být tato "mléčná" čokoláda bez mléka. Ano, díky kokosu. Mohou ji vegani, zkusit ji ale musí všichni. Výběrové kakaové boby, krémový kokos. Jemně praženo, mleto žulovými kameny, temperováno, s láskou baleno :)

Omamná lahodná chuť.
BEAN TO BAR.
Vegan. 

Čokoláda je produkována jak s úctou k přírodě (BIO kvalita), tak i k samotným farmářům, kteří dostávají férově zaplaceno. 

PS: Kvalitní čokoládu náš střevní mikrobiom miluje. Jinak bychom ji v nabídce neměli. Kakaové boby jsou superpotravina, kterou můžete mlsat denně.Obsahují hromadu antioxidantů (20x víc než zelený čaj) a díky theobrominu pomáhají se soustředěním a látky v nich obsažené pomáhají navozovat dobrou náladu. Dodává energii a obsahuje celou škálu výživově hodnotných látek, zejména tzv. flavonoidy. K tomu jsou nabité vitamíny a minerály, které posilují imunitu, snižují krevní tlak, a zlepšují tak činnost kardiovaskulárního systému.

Složení: BIO kakaové boby, BIO sušená třtinová šťáva, BIO sušený kokos, BIO sušené kokosové mléko, BIO kakaové máslo.
obsah kakaového podílu: 55 %

Váha:
 45 g 

Může obsahovat stopy sušených skořápkových plodů.
Skladujte při pokojové teplotě do 25 °C.
 
Minimální dobu trvanlivosti garantujeme 6 a více měsíců od dodání.
Výrobce: Ajala Chocolate; Masná 34, Brno 602 00; C 81801 vedená u Krajského soudu v Brně
Kontaktujte nás!