100% lískooříškové máslo Šufan z čerstvě pražených lískových ořechů. Bez cukru, soli či oleje. Jen ořechy. Máslo obsahuje množství vitamínů, minerálů, bílkovin a zdravých tuků. Díky lahodné oříškové chuti je máslo zdravou alternativou k pomazánkám plným cukru. Na teplé vafli nebo palačince rozpustěte čtvereček čokolády, přidejte lískooříškové máslo a máte zdravou nutellu (nebo ji najdete už tady pečlivě umíchanou). Přidáváme do kaší, smoothies nebo podáváme k měsíčkům jablíčka a hrnolek z mrkvičky. Více >>
Výrobce: Šufan

199 Kč s DPH

Skladem
ks

100 % Lískooříškové máslo 330 g

100% lískooříškové máslo Šufan z čerstvě pražených lískových ořechů. Bez cukru, soli či oleje. Jen ořechy. Máslo obsahuje množství vitamínů, minerálů, bílkovin a zdravých tuků. Díky lahodné oříškové chuti je máslo zdravou alternativou k pomazánkám plným cukru. Na teplé vafli nebo palačince rozpustěte čtvereček čokolády, přidejte lískooříškové máslo a máte zdravou nutellu (nebo ji najdete už tady pečlivě umíchanou). Přidáváme do kaší, smoothies nebo podáváme k měsíčkům jablíčka a hrnolek z mrkvičky.

Složení:
lískové ořechy 100%

Energetické hodnoty ve 100g:
2705kj / 646kcal

Nutriční hodnoty ve 100g:

  • bílkoviny  15g
  • sacharidy 18g (z toho cukry 5g)
  • tuky 62g (z toho nasycené MK 4g)
  • sůl 0g

Země původu surovin:
Turecko

Alergeny:
Může obsahovat stopy arašídů, sezamu a ostatních skořápkových plodů.

Vhodné pro stravování:

vegan, vegetarián, bezmléčná dieta, nízkosacharidová dieta (low-carb), paleo, whole30

Minimální dobu trvanlivosti garantujeme 5 a více měsíců od dodání.

Výrobce: Šufan s.r.o., Pekařská 21, Olomouc 779 00, Česká republika; IČ: 03342247

  gluten free bez palmového oleje 
8 důvodů, proč začít s ořechovými másly

8 důvodů, proč začít s ořechovými másly

Propadli jsme jim. Propadnout zdravé věci ale vidíme jako výhodu. Budování svalů, nervy v bavlnce, zdravé srdce a cévy, krásná pokožka, spousta hořčíku, vitamínů B a zdravých tuků. To je jen začátek kouzla ořechových másel. Objevíte s námi víc?

Nutellová zmrzka s kousky čokolády (vegan, probiotická)

Nutellová zmrzka s kousky čokolády (vegan, probiotická)

Vegan probiotická zmrzka s nezaměnitelnou chutí Nutelly díky kombinaci Bio 70 % čokolády100 % lískooříškového másla. Takové zdravé mlsání vám v létě nesmí chybět. Ve zmrzce je pouze sušená třtinová šťáva z horké 70 % čokolády Ajala a banán, které ji dělají příjemně sladkou, zároveň vláknina z banánu zpomaluje vstřebávání cukru do těla. Obsahuje spoustu bílkovin a zdravých tuků z ořechového másla a cenněné flavonoidy, minerály a antioxidanty z čokolády. Dobrou chuť!

Dokonalá snídaně? Co do ní patří a co ne

Dokonalá snídaně? Co do ní patří a co ne

Kaše sem, kaše tam. Má milion podob, chutí i vůní. Teplá kaše zvláště v zimě je vhodným startem do nového dne, kdy našemu tělu ušetříme energii, kterou by muselo investovat do „ohřevu“ jídla. Podívejme se na to, co kaši dělá zdravou kaší, co nám usnadní její trávení a vytěží více vitamínů pro tělo a co do ní naopak nepatří. 

Kontaktujte nás!