Šufan Lískovo-čokoládové máslo - Hmotnost Šufánek: 330 g

hvězda 1 hvězda 2 hvězda 3 hvězda 4 hvězda 5 (32)Počet hvězdiček je 5 z 5

Cena
259 Kč

Výrobce

Varianta neexistuje

Skladem
ks

Zdravá nutella z opravdových surovin? To je lískovo-čokoládové máslo Šufan vyrobené z čerstvě pražených lískových ořechů, čokolády z Troubelic, sušené třtinové šťávy a himalájské soli. Spojením těchto kvalitních ingrediencí vzniká lahodná čokoládová pomazánka, která neobsahuje žádné přidané palmové tuky, mléko, sójový lecitin a jiná dochucovadla. Díky pečlivému přístupu k výrobě čokolády v Troubelicích si kakaové boby zachovávají své nutriční hodnoty a jsou zdrojem antioxidantů, vitamínů a flavonoidů. Konečně dobrota, která zažene chuť na sladké, dodá energii i zdraví prospěšné látky. Více

Lískovo-čokoládové máslo 330 g // 1000 g

Zdravá nutella z opravdových surovin - to je lískovo-čokoládové máslo Šufan vyrobené z čerstvě pražených lískových ořechů, čokolády z Troubelic, sušené třtinové šťávy a himalájské soli. Spojením těchto kvalitních ingrediencí vzniká lahodná čokoládová pomazánka, která neobsahuje žádné přidané palmové tuky, mléko, sójový lecitin a jiná dochucovadla. Díky pečlivému přístupu k výrobě čokolády v Troubelicích si kakaové boby zachovávají své nutriční hodnoty a jsou zdrojem antioxidantů, vitamínů a flavonoidů. Konečně dobrota, která zažene chuť na sladké, dodá energii i zdraví prospěšné látky.

Složení:
pražené lískové ořechy 70%, šedesáti dvou procentní čokoláda 30% (kakaové boby, kakaové máslo, sušená třtinová šťáva), himalájska sůl.

Energetické hodnoty ve 100g: 
2607kj / 623kcal

Nutriční hodnoty ve 100g:

 • bílkoviny  14g
 • sacharidy  18g (z toho cukry 9g)
 • tuky  55g (z toho nasycené MK 8g)
 • sůl  0,05g

  Země původu surovin:
  Turecko / Česká republika

  Alergeny:
  Může obsahovat stopy arašídů, sezamu a ostatních skořápkových plodů.

  Tuhá konzistence a bíle krystaly jsou přirozeným jevem při nižších teplotách. Doporučujeme před konzumací ponechat při pokojové teplotě.

  Vhodné pro stravování:

  vegan, vegetarián, bezmléčná dieta, nízkosacharidová dieta (low-carb) - dle přísnosti diety, paleo

  Minimální doba trvanlivosti: nejméně 6 měsíců od dodání 

  Výrobce: Šufan s.r.o., Pekařská 21, Olomouc 779 00, Česká republika; IČ: 03342247

    gluten free bez palmového oleje