Medarek Tymiánová mast Medvěd - Velikost balení: 100 ml


Medarek

Tymiánová mast Medvěd je určena pro děti od 12 let a dospělé na podpoření při nachlazení a kašli. Obsahuje olej z černého kmínu, mangové máslo a éterické oleje jako tymián, borovici, kadidlo a tangerinku.

Mast je zcela bez chemie a všechny ingredience jsou v BIO kvalitě. Více

Doprava a platba

517 Kč

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

Skladem
ks
Medarek

Tymiánová mast Medvěd je určena pro děti od 12 let a dospělé na podpoření při nachlazení a kašli. Obsahuje olej z černého kmínu, mangové máslo a éterické oleje jako tymián, borovici, kadidlo a tangerinku.

Mast je zcela bez chemie a všechny ingredience jsou v BIO kvalitě. Více

Doprava a platba

Tymiánová mast na nachlazení pro děti od 12 let a dospělé

Tymiánová mast obsahuje olej z černého kmínu, který podle tradiční čínské medicíny pomáhá při nachlazení a kašli, má antibakteriální účinky a podporuje imunitní systém. S receptem masti pomáhala vystudovaná aromaterapeutka Bronislava Hradecká.

Tymián, borovice i kadidlo jako pomoc na nachlazení 

Tymiánová mast obsahuje také BIO mangové máslo, které podporuje pružnost pokožky a přírodně mast zahustí. Dále obsahuje BIO tymián linalool, což je druh, který je vhodný i pro děti a velmi silně působí při nachlazení. V masti najdete i BIO borovici, která je známá svými antiseptickými a antibakteriálními vlastnostmi. Využívá se také při dýchacích obtížích a podporuje imunitní systém. Dále v ní najdete i BIO kadidlo, které má protizánětlivé účinky a pomáhá při laryngitidě, nachlazení, bronchitidě nebo při zánětech dutin a krku. A skvělou vůni dodává BIO tangerinka, která je antiseptická a dětem i dospělým přináší radost.

Proč je barva Tymiánové masti různá? 

Mast může mít odstíny od žluté až po zelenou, což není závadou. Je to proto, že kmínový olej má tmavší sediment, který je v masti více či méně rozmíchán.

Hlavní benefity Tymiánové masti Medvěd:

  • bez umělých aromat, parabenů a vody,
  • 100% BIO suroviny,
  • vhodné při nachlazení, kašli, bronchitidě, zanětu dutin a krku,
  • obsahuje kadidlo, které podporuje dýchací systém,
  • pro děti od 12 let a pro dospělé.

Použití masti na nachlazení

Namazejte na hrudník nebo záda malé množství masti asi 6x denně. Používejte maximálně týden. Mast vmasírujte do kůže a poté si důkladně umyjte ruce mýdlem, aby se mast nemohla zanést například do očí. Doporučujeme mazat i před spaním na noc. Nepoužívejte na poraněnou kůži.

Při jakémkoliv zčervenání kůže můžete reagovat na některou složku masti. V takovém případě mast nepoužívejte.

Není vhodná pro těhotné ženy. Tymiánovou mast nepoužívejte jako prevenci. Mazejte jeden týden při nachlazení a poté udělejte minimálně jeden týden pauzu. 

Složení

Nigella Sativa Seed Oil* (bio olej z černého kmínu), Mangifera Indica Seed Butter* (bio mangové máslo), Thymus Vulgaris Oil* (bio tymiánový esenciální olej), Pinus Sylvestris Leaf Oil* (bio borovicový esenciální olej), Limonene* (přirozená součást éterického oleje), Linalool* (přirozená součást éterického oleje), Boswellia Serrata Oil* (bio kadidlo), Citrus Reticulata Peel Oil* (bio tangerinka)

*organic (bio) surovina

Obsah balení: 30 g, 50 g nebo 100 g dle zvolené varianty 

Skladování: Trvanlivost masti je 1 rok, po otevření prosím spotřebujte do 6 měsíců. Skladujte mimo sluneční záření při pokojové teplotě.

Dodavatel: Mgr. Lucie Horáková, ČR