Medarek Tymiánová mast Zajíček - Velikost balení: 30 ml


Medarek

Tymiánová mast Zajíček je vhodná pro děti od 3 do 12 let na podpoření při nachlazení a kašli. Kromě oleje z černého kmínu obsahuje také mangové máslo a éterické oleje jako borovice, tymián a mandarinka.

Mast je zcela bez chemie a všechny ingredience jsou v BIO kvalitě. Více

Doprava a platba

231 Kč

Varianta neexistuje

Skladem
ks
Medarek

Tymiánová mast Zajíček je vhodná pro děti od 3 do 12 let na podpoření při nachlazení a kašli. Kromě oleje z černého kmínu obsahuje také mangové máslo a éterické oleje jako borovice, tymián a mandarinka.

Mast je zcela bez chemie a všechny ingredience jsou v BIO kvalitě. Více

Doprava a platba

Tymiánová mast Zajíček na nachlazení pro děti od 3 let

Základ přírodní tymiánové masti tvoří BIO olej z černého kmínu. Ten dle tradiční čínské medicíny má antibakteriální účinky, pomáhá při nachlazení, kašli a podporuje imunitní systém. Recepturu pomáhala vymýšlet vystudovaná aromaterapeutka Bronislava Hradecká.

Tymián – účinná pomoc při nachlazení

Kromě oleje z černého kmínu obsahuje mast i BIO mangové máslo, které posiluje pružnost pokožky a přírodně mast zahustí. Tymián linalool je druh, který je vhodný i pro nejmenší děti a je jednou z nejsilněji působících bylin při nachlazení. Dále v masti najdete BIO borovici, která se využívá při dýchacích obtížích. Má antiseptické a antibakteriální vlastnosti a podporuje imunitní systém. Poslední složkou je BIO mandarinka, která je antiseptická a její vůně navozuje u dětí pohodu.

Proč má Tymiánová mast různé barvy?

Mast má odstíny od jemně žluté až po zelenou, což není závadou. Je to tím, že kmínový olej má různě tmavý sediment a v masti je různě rozmíchán.

Hlavní benefity Tymiánové masti Zajíček:

  • neobsahuje umělá aromata, parabeny ani vodu,
  • pouze 100% přírodní suroviny v BIO kvalitě,
  • ulevuje od kašle a pomáhá při nachlazení,
  • obsahuje mandarinkový olej, který navozuje pohodu,
  • pro děti ve věku 3–12 let.

Použití masti na nachlazení

Namazejte podle potřeby na záda nebo hrudník malé množství cca co 4 hodiny. Mast vmasírujte do kůže a zajistěte, aby se dítě namazaného místa nedotýkalo. Poté si důkladně umyjte ruce mýdlem. Doporučujeme používat i před spaním na noc. Nepoužívejte na poraněnou kůži.

Při jakémkoliv zčervenání kůže může dítě reagovat na některou složku masti. V takovém případě mast přestaňte používat.

Není vhodná pro těhotné ženy. Mast nepoužívejte prosím preventivně. Mazejte 1 týden a poté udělejte minimálně 1 týden pauzu. 

Složení

Nigella Sativa Seed Oil* (bio olej z černého kmínu), Mangifera Indica Seed Butter* (bio mangové máslo), Thymus Vulgaris Oil* (bio tymiánový esenciální olej), Pinus Sylvestris Leaf Oil* (bio borovicový esenciální olej), Limonene* (přirozená součást éterického oleje), Linalool* (přirozená součást éterického oleje), Citrus Reticulata Peel Oil* (bio mandarinkový (tangerinka) esenciální olej).

*organic (bio) surovina

Obsah balení: 30 g, 50 g nebo 100 g dle zvolené varianty 

Skladování: Trvanlivost masti je 1 rok, po otevření prosím spotřebujte do 6 měsíců. Skladujte mimo sluneční záření při pokojové teplotě.

Dodavatel: Mgr. Lucie Horáková, ČR