-10%

Mrazem mrazem sušené (lyofilizované) meruňky RAW 25 g

České a slovenské meruňky, které si užily spoustu slunce, pak je sesbírali, očistili, rychle mrazem usušili a zabalili. Díky tomu vypadají tak krásně, zachovali si chuť a vůni. Tohle ovoce udělá dobře našemu trávení, pokožce i celému tělu. Je bohaté na betakaroteny, vitamin A, E, C a vitamíny skupiny B. Obsahují spoustu draslíku a antioxidanty, které nás chrání před volnými radikály. Z dalších minerálů vynikají obsahem manganu, mědi, hořčíku a vápníku. A miluje je také naše mikrobiota.
Více >>

Výrobce: BETULA PENDULA

98 Kč s DPH Původní cena 109 Kč, Ušetříte 10% (11 Kč)

Skladem
ks

České a slovenské meruňky, které si užily spoustu slunce, pak je sesbírali, očistili, rychle mrazem usušili a zabalili. Díky tomu vypadají tak krásně, zachovali si chuť a vůni.

Tohle ovoce udělá dobře našemu trávení, pokožce i celému tělu. Je bohaté na betakaroteny, vitamin A, E, C a vitamíny skupiny B. Obsahují spoustu draslíku a antioxidanty, které nás chrání před volnými radikály. Z dalších minerálů vynikají obsahem manganu, mědi, hořčíku a vápníku. A miluje je také naše mikrobiota.

Ručně sesbírané, očištěné, vymražené a zabalané. V RAW kvalitě.

Hmotnost: 25 g (odpovídá přibližně 1/4 kg ovoce čerstvého)

Nutriční hodnoty ve 100 g:
Energetická hodnota 2234 kJ/529kcal
Tuky 1 g z toho nasycené mastné kyseliny 0,3 g
Sacharidy 112 g - z toho cukry 89 g
Bílkoviny 5 g
Vláknina 26 g
Sůl 0 g

Země původu: Česká republika. 
Země původu ovoce: Česká republika / Slovensko.
Minimální trvanlivost: 12/2021 nebo delší. Skladujte v suchu v dobře uzavřeném obalu.

Výrobce: BETULA PENDULA s.r.o., Zahradní 400/1, 664 41 Troubsko; IČO: 29226945

Tak tyhle meruňky mě fakt dostaly, už jsem ochutnala hodně mrazem sušeného ovoce, ale po ochutnání těchto, jsou u mě meruňky TOP!

Pomohla Vám tato recenze? Ano (0) Ne (0)

Lyofilizované ovoce: mrazivá dobrota pro zdraví

Lyofilizované ovoce: mrazivá dobrota pro zdraví

Zamilovali jsme se do mrazem sušeného ovoce. Krásně vypadá, vodní a chutná jako čerstvé. Zachovalo si většinu svých vitamínů a minerálů. Na co jsou dobré takové jahody? S čím pomáhají borůvky a s čím moruše? A které ovoce podpoří zdravé opalování? To se dozvíte v tomto článku.

Kontaktujte nás!