Mrazem mrazem sušené (lyofilizované) meruňky RAW 25 g

České a slovenské meruňky, které si užily spoustu slunce, pak je sesbírali, očistili, rychle mrazem usušili a zabalili. Díky tomu vypadají tak krásně, zachovali si chuť a vůni. Podporují trávicí funkce, zpomalují stárnutí, vyživují kůži a nehty a pomáhají nám dostat se z únavy. Bohaté na betakaroteny, vitamin A, E, C a vitamíny skupiny B důležité pro naši pokožku, zrak a nervy v pohodě. Obsahují spoustu draslíku, který je důležitý pro svalovou činnost a naše srdce a zajišťuje, abychom se necítili slabí, unavení a neměli křeče. Meruňky nás chrání před volnými radikály, podporují detoxikační mechanismy v játrech a zabraňují jejich poškození. Z dalších minerálů vynikají obsahem manganu, mědi, hořčíku a vápníku. A miluje je také naše mikrobiota.
Více >>

Výrobce: BETULA PENDULA

99 Kč s DPH

Skladem
ks

České a slovenské meruňky, které si užily spoustu slunce, pak je sesbírali, očistili, rychle mrazem usušili a zabalili. Díky tomu vypadají tak krásně, zachovali si chuť a vůni. Podporují trávicí funkce, zpomalují stárnutí, vyživují kůži a nehty a pomáhají nám dostat se z únavy.

Bohaté na betakaroteny, vitamin A, E, C a vitamíny skupiny B důležité pro naši pokožku, zrak a nervy v pohodě. Obsahují spoustu draslíku, který je důležitý pro svalovou činnost a naše srdce zajišťuje, abychom se necítili slabí, unavení a neměli křeče. Meruňky nás chrání před volnými radikály, podporují detoxikační mechanismy v játrech a zabraňují jejich poškození. Z dalších minerálů vynikají obsahem manganu, mědi, hořčíku a vápníku. A miluje je také naše mikrobiota.

Ručně sesbírané, očištěné, vymražené a zabalané. V RAW a BIO kvalitě. 

Hmotnost: 25 g (odpovídá přibližně 1/4 kg ovoce čerstvého)

Nutriční hodnoty ve 100 g:
Energetická hodnota 2234 kJ/529kcal
Tuky 1 g z toho nasycené mastné kyseliny 0,3 g
Sacharidy 112 g - z toho cukry 89 g
Bílkoviny 5 g
Vláknina 26 g
Sůl 0 g

Země původu: Česká republika. 
Země původu ovoce: Česká republika / Slovensko.
Minimální trvanlivost: 2 a více měsíců od dodání. Skladujte v suchu v dobře uzavřeném obalu.

Kontaktujte nás!