MycoCholest v optimální koncentraci (normální hladina cholesterolu) - Kapsle (druh nemá vliv na účinnost): Rostlinné kapsle (vhodná pro vegany)

hvězda 1 hvězda 2 hvězda 3 hvězda 4 hvězda 5 (1)Počet hvězdiček je 5 z 5

Kombinace vitální houby Shiitake a červené fermentované rýže, která díky obsahu monakolinu přispívá k udržení normální hladiny cholesterolu a triglyceridů v krvi.
Pro podporu účinku přípravek obsahuje také ochranný koenzym Q10 a rutin. Více

Výrobce: MycoMedicaDoprava a platba

390 Kč

Varianta neexistuje
Rostlinné kapsle (vhodná pro vegany)

Skladem
ks

Kombinace vitální houby Shiitake a červené fermentované rýže, která díky obsahu monakolinu přispívá k udržení normální hladiny cholesterolu a triglyceridů v krvi.
Pro podporu účinku přípravek obsahuje také ochranný koenzym Q10 a rutin. Více

Výrobce: MycoMedicaDoprava a platba

Hlavní složkou produktu MycoCholest je červená fermentovaná rýže, která se používá v tradiční čínské medicíně již po tisíce let. Červená rýže se zpracovává fermentací pomocí kvasinek Monascus purpureus. Vzniká tak látka bohatá na monakoliny (zvláště monakolin K), která dokáže udržovat správnou hladinu cholesterolu a triglyceridů v organismu.

Schválená zdravotní tvrzení dle platných nařízení EU:

Červená fermentovaná rýže (Monascus purpureus)
  • Při přívodu 10 mg monakolinu K z přípravků z červené fermentované rýže denně přispívá monakolin K k udržení normální hladiny cholesterolu v krvi.

Pro náš produkt používáme výhradně červenou fermentovanou rýži, která se organicky pěstuje a zpracovává v USA. Veškerá jejich produkce prochází přísným testováním. Díky tomu máme jistotu, že náš produkt neobsahuje žádné škodlivé látky (např. toxiny citrinin či nephrotoxin), což bývá častý problém čínských producentů.

Aby zůstalo zachováno celé spektrum účinných látek a zároveň se zvýšil účinek produktu, používáme extrakt červené fermentované rýže o koncentraci pouze 0,6%.

MycoCholest dále obsahuje vitální houbu Shiitakekoenzym Q10*, který je třeba při užívání červené fermentované rýže více doplňovat, a rutin (vitamin P).

Koenzym Q10 je nezbytný prvek pro energii všech buněk a významný antioxidant. Jeho tvorba je např. při užívání statinů (léčiv blokující tvorbu cholesterolu) také zablokována, čímž se naruší funkce všech tělesných buněk, vč. buněk svalů a srdce.

Chcete vědět o houbách víc? Stručného průvodce světem vitálních hub najdete v horním menu v sekci Ebooky.

Obsah balení: 120 kapslí po 500mg - v želatinových či rostliných kapslích (rostlinné jsou vhodné i pro vegany)

Min. trvanlivost: nejméně 1 rok od objednání

Složení v 1 kapsli:
Shiitake, houževnatec jedlý, Lentinula edodes, 30% extrakt – 420mg
prášek z červené fermentované rýžeMonascus purpureus, 0,6% Monakolin K – 50mg
koenzym Q10 - 15mg
rutin - 15mg
pomocné látky: bez pomocných látek, aditiv a konzervantů

Dávkování:

  • doporučená denní dávka je 2x denně 2 kapsle
  • tablety užívejte na lačno (min. 20 minut před jídlem či 30 minut po jídle), zapíjejte vodu nebo slabým čajem
UpozorněníNevhodné pro děti, mládež do 18 let, těhotné a kojící ženy, dále pro osoby užívající hypolipidemika a osoby s onemocněním ledvin, jater a se svalovými poruchami. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí. Produkt neslouží jako náhrada pestré stravy.
 
Neužívejte s společně s léky na vysoký cholesterol (statiny). Neužívejte preventivně, užívejte pouze v případě zjištěné výrazné lipidové nerovnováze po dobu vyrovnání hladin krevních lipidů (2 - 3 měsíce, poté udělejte min. 2 týdenní pauzu).
 
Neobsahuje kofein, lepek, konzervační látky, barviva ani cukr.
Výrobce: TCM POINT s.r.o., Masarykovo nám. 18, 549 54 Police nad Metují, IČO: 28785517
Produkty na těchto stránkách jsou doplňky stravy. Nejedná se o léky a nelze je za předepsané léky zaměňovat. Potřebujete-li poradit s výběrem či dávkováním vitálních hub, napište mi do poradny na email na anna@wugi.cz, krátce popište vaše hlavní potíže a jejich vznik a vývoj.