TANZANIE KOKOA KAMILI 70% Ajala čokoláda BIO

70 % Cacao 100 % Lásky

Každá single origin čokoláda je chuťový originál, protože kakaové boby pocházejí z jednoho regionu. A Tanzanie je svým chuťovým profilem opravdu kouzelná. Vložte čtvereček do úst, zavřete oči a nechte rozpouštět. Ucítíte svěžest lesního ovoce a malin, která bude přecházet v intenzivní čokoládovou chuť, jakou má s láskou pečené brownies.

Kakaové boby zpracovává v Tanzanii sociální podnik KOKOA KAMILI, který sdružuje farmáře z regionu Mbingu a učí je, jak lépe pěstovat kakao a zdokonalovat své farmaření.

Protože jsou tyto singlové čokolády tak chuťově jedinečné, doporučujeme udělat degustační večer s ostatními Single origin. Užijte si tento zážitek :)

PS: Střevní mikrobiom miluje kvalitní čokoládu také. Jinak bychom ji nenabízeli.
Více >>

Výrobce: AJALA

107 Kč s DPH

70 % Cacao 100 % Lásky

Čokoláda v BIO kvalitě. Každá single origin čokoláda je chuťový originál, protože kakaové boby pocházejí z jednoho regionu. A Tanzanie je svým chuťovým profilem opravdu kouzelná. Vložte čtvereček do úst, zavřete oči a nechte rozpouštět. Ucítíte svěžest lesního ovoce a malin, která bude přecházet v intenzivní čokoládovou chuť, jakou má s láskou pečené brownies. Kakaové boby zpracovává v Tanzanii sociální podnik KOKOA KAMILI, který sdružuje farmáře z regionu Mbingu a učí je, jak lépe pěstovat kakao a zdokonalovat své farmaření.

Protože jsou tyto singlové čokolády tak chuťově jedinečné, doporučujeme udělat degustační večer s ostatními Single origin. Užijte si tento zážitek :)

PS: Střevní mikrobiom miluje kvalitní čokoládu také. Jinak bychom ji nenabízeli.Chuťový profil: lesní ovoce, maliny, červený rybíz, brownies v dochuti
Složení: bio kakaové boby, bio sušená třtinová šťáva.
obsah kakaového podílu: 70 %
 
Váha: 45 g 

Může obsahovat stopy sušených skořápkových plodů.
Certifikace: BIO a FAIR FOR LIFE
Skladujte při pokojové teplotě do 25 °C.
 
Minimální dobu trvanlivosti garantujeme 5 a více měsíců od objednání.

Chutnala skvěle, škoda jen že nezbyla dlouho hehe

Pomohla Vám tato recenze? Ano (0) Ne (0)

Kontaktujte nás!