Tmavá čokoláda 63 % Ajala BIO

63 % Cacao 100 % Lásky

V Ajale vybrali ty nejlepší kakaové boby, jemně upražili, namleli žulovými kameny, vytemperovali a s láskou ručně zabalili. Čokoláda je zážitek, který by se neměl uspěchat. Sedněte si s ní a nechte čtvereček v puse pomalu rozpustit. Budete se z této chvilky radovat.

Čokoláda je produkována jak s úctou k přírodě (BIO kvalita), tak i k samotným farmářům, kteří dostávají férově zaplaceno. 

BEAN TO BAR.
Vegan.

PS: Střevní mikrobiom kvalitní čokoládu miluje také. Jinak bychom ji nenabízeli.
Více >>

Výrobce: AJALA

94 Kč s DPH

Skladem
ks

63 % Cacao 100 % Lásky

Čokoláda v BIO kvalitě. V Ajale vybrali ty nejlepší kakaové boby, jemně upražili, namleli žulovými kameny, vytemperovali a s láskou ručně zabalili. Čokoláda je zážitek, který by se neměl uspěchat. Sedněte si sní a nechte čtvereček v puse pomalu rozpustit. Budete se z této chvilky radovat.

Čokoláda je produkována jak s úctou k přírodě (BIO kvalita), tak i k samotným farmářům, kteří dostávají férově zaplaceno. 

BEAN TO BAR.
Vegan. 

PS: Střevní mikrobiom miluje kvalitní čokoládu také. Jinak bychom ji nenabízeli. Kakaové boby jsou superpotravina, kterou můžete mlsat denně.Obsahují hromadu antioxidantů (20x víc než zelený čaj) a díky theobrominu pomáhají se soustředěním a látky v nich obsažené pomáhají navozovat dobrou náladu. Dodává energii a obsahuje celou škálu výživově hodnotných látek, zejména tzv. flavonoidy. K tomu jsou nabité vitamíny a minerály, které posilují imunitu, snižují krevní tlak, a zlepšují tak činnost kardiovaskulárního systému. 

Složení: kakaové boby, sušená třtinová šťáva, mořská sůl 0,5%
obsah kakaového podílu: 63 %

Váha: 45 g 
Může obsahovat stopy sušených skořápkových plodů.
 
Uchovávejte v pokojové teplotě.
 
Minimální dobu trvanlivosti garantujeme 5 a více měsíců od objednání.
Výrobce: Ajala Chocolate; Masná 34, Brno 602 00; C 81801 vedená u Krajského soudu v Brně
Kontaktujte nás!