Tom Chai Čajová směs Indian Masala – Assam BIO


Cena
od 233 Kč

Původní cena
259 Kč

Ušetříte
10% (26 Kč)

Výrobce

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

ks

Indický kořeněný černý čaj v BIO kvalitě. Má prohřívací a povzbuzující účinky a nasládlou chuť.

Ručně míchaná čajová směs, která kombinuje černý čaj z Indie a kvalitní bylinky a koření. Připravit si můžete lahodný teplý masala chai, který vás díky kofeinu jemně povzbudí nebo ledový probiotický čaj bez cukru.
Více

Kvalitní suroviny od farmářů z ekologického hospodářství

Nechte se okouzlit jemně kořeněným indickým čajem, který obsahuje zázvor, badyán, skořici, kardamon, hřebíček a pepř. Černý čaj má povzbuzující účinky na organismus a pomůže mu se zbavit škodlivých volných radikálů. Pepř a zázvor vás příjemně prohřejí. Hřebíček zase přispívá k lepší cirkulaci krve a pozitivně ovlivňuje dýchání. Kardamon pomůže zmírnit zažívací potíže a zklidní tělo i mysl. Skořice působí příznivě na hladinu cukru v krvi a badyán zase ovlivňuje žaludeční potíže i virová onemocnění.

Poctivá práce srdcařů Tomchai

Tom a Barča pečlivě vybírají ty nejlepší suroviny od farmářů, kteří hospodaří udržitelně, a jsou v bio kvalitě. Ručně míchají unikátní ajurvédské čaje s pozitivním dopadem na naše zdraví. Na balení používají kompostovatelné sáčky.

Studený nebo teplý masala chai

Příjemně vás prohřeje v chladných dnech, kdy si jej můžete vychutnat čistý nebo s mlékem a medem a v létě vás může ochladit jako ledový čaj. Vyzkoušejte náš recept na probiotický ledový čaj, který je bez cukru a ještě prospěje vašim střevům.

Hlavní benefity Čajové směsi Indian Masala – Assam:

  • prohřívací účinky,
  • vhodný pro studený i teplý nápoj,
  • koření a bylinky z ekologického hospodářství,
  • kompostovatelný sáček,
  • kvalitní indický čaj v BIO kvalitě.

Pečlivě vybírají suroviny a ručně míchají lahodné Ajurvédské čaje. Vše s respektem k přírodě a poctivé lidské práci. Ingredience pochází od farmářů, kteří hospodaří udržitelně, a jsou v bio kvalitě. Na balení používají kompostovatelné sáčky.

Způsob přípravy Čajové směsi Indian Masala - Assam

1 čajovou lžičku (4 g) zalijte 250 ml horké vody a nechte 3–5 minut louhovat. Čím delší je louhování, tím je chuť silnější. Můžete podávat s mlékem a medem.

Složení

BIO Černý čaj assam, BIO zázvor, BIO kardamon, BIO cejlonská skořice, BIO badyán, BIO hřebíček, BIO pepř.

CZ-BIO-002

Obsah balení: 60, 120 nebo 240 g

Skladování: Skladujte na tmavém suchém místě při pokojové teplotě.

Minimální trvanlivost: nejméně 5 měsíců od dodání

Výrobce: TOMCHAi s.r.o., Kaprova 42/14, Staré Město, 110 00 Praha