Péče o pokožku - Eco by Sonya

Kůže je klíčový orgán o který je nutné se starat velmi pečlivě. Poškozená kůže je náchylná k propouštění nežádoucích látek do těla. Pravidelná každodenní péče kvalitními netoxickými produkty bude kůži vyživovat a ta si zachová všechny své biochemické vlastnosti.

Mořská plazma

O mořské plazmě se dá říci, že je kondicionérem pro pokožku. Ať se jedná o každodenní preventivní péči nebo o péči o poškozenou pokožku při akné, spálení kůže nebo ekzémech. Dermo sprej svým čistým složením splňuje naše nejpřísnější pravidla při péči o pokožku.

Přírodní kosmetika Eco by Sonya

Majitelka Eco by Sonya začala v náročné situaci testovat přírodní kosmetiku ve své kuchyni. Nyní je hrdou součástí australského organického průmyslu a její produkty pomáhají lidem na celém světě. Produkty jsou přírodní, šetrné a vhodné i pro citlivou a ekzematickou pokožku.Články

Zdraví kůže zlepšíte posílením střevního mikrobiomu

Zdraví kůže zlepšíte posílením střevního mikrobiomu

Nesete si z lékárny další mast a doufáte, že je to ta pravá. A po čase mazání zjistíte, že váš problém se nelepší a ani nemizí. Ptáte se proč? Projevy na kůži se nedají posuzovat izolovaně. Neoptimální zdraví vašeho vnitřního prostředí se projevuje na vaší kůži. Proto je potřeba všechny kožní nedostatky posuzovat komplexně, i když promazávání suché a ekzematické pokožky je také velmi důležité. Určitě vás nepřekvapí, že vybrat vhodný kosmetický přípravek bude taky menší oříšek.


5 věcí, které možná nevíte o bezpečném opalování

5 věcí, které možná nevíte o bezpečném opalování

Dostatek slunce nás nabíjí energií, hormony štěstí a vitamínem D. Jak chodit na slunce bezpečně? Nenabídneme vám instantní tipy, po kterých můžete trávit hodiny na slunci. Ale rádi vám poradíme, jak podpořit zdraví kůže a pobyt na slunci, čemu se raději vyhnout a případně jaké opalovací krémy vybrat.