Plodnost a příprava na miminko

Pokud plánujete těhotenství, je skvělé své tělo připravit a vytvořit pro miminko co nejlepší prostředí, jaké mu můžete nabídnout. Důležité je předem se zaměřit na váš celkový zdravotní stav, nutriční stav (nedostatky živin), posílit střevní mikrobiom a začít užívat doplňky, které podporují zdravé početí a vývoj plodu. V těhotenství je pak vhodné pokračovat se správnou výživou a doplňky, které podpoří zdravý vývoj miminka.

Na výběr doplňků stravy jsme nároční

Drtivá většina doplňků stravy obsahuje běžně používané pomocné látky - adtiva, plnidla, barviva, kluzné látky a další. Nové vědecké stuide ukazují, že mohou poškozovat střevní mikrobiom (1,2,3). A to my rozhodně nechceme ani pokoušet. Najdete zde proto pouze 100 % čisté, kvalitní vitamíny, minerály, vitální houby a superpotraviny, které jsou čistě přírodní, bez syntetických látek a aditiv, v dobře vstřebatelné a využitelné formě. Pokud byste potřebovali s výběrem poradit, napište nám do poradny.

Reference1) Food additives and microbiota: https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC7117642/ ;2) Food additives: Assessing the impact of exposure to permitted emulsifiers on bowel and metabolic health – introducing the FADiets study: https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC6899614/; 3) Impact of Food Additives on Gut Homeostasis: https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC6835893/