Plodnost a příprava na miminko

Při plánování těhotenství, je dobré tělo připravit a vytvořit co nejlepší prostředí pro miminko. Je potřeba předem zhodnotit celkový zdravotní stav, nedostatky živin, posílit mikrobiom a zařadit doplňky stravy, podporující zdravé početí a vývoj miminka. Mezi časté nedostatky v populaci patří omega 3 mastné kyseliny, vitamin D3K2 i hořčík. V těhotenství je pak vhodné pokračovat se správnou výživou a doplňky, které podpoří zdravý vývoj miminka. 

Podpora plodnosti žen i mužů

Plodnost a kvalitu spermií je možné podpořit dostatkem zinku

Jakou formu kyseliny listové zvolit?

Před otěhotněním je vhodné začít užívat kyselinu listovou. Ale pozor. Asi každá druhá evropská žena není schopna převádět běžnou syntetickou kyselinu listovou na aktivní formu. Což je způsobeno mutací genu MTHFR. Proto je vhodné sáhnout po doplňku stravy, který je přímo aktivní formou kyseliny listové. Například je v tomto Multivitaminu pro těhotné a kojící.


Rybí tuk pro děti: lepší paměť i soustředění

Rybí tuk pro děti: lepší paměť i soustředění

Chcete, aby vaše děti měly lepší paměť? V nedávné studii se ukázalo, že děti jejichž matky užívaly omega 3 mastné kyseliny během těhotenství se v deseti letech lépe soustředí a rychleji řeší problémy. Pojďte se s námi podívat jaké další benefity může mít suplementace rybího tuku (omega 3 EPA a DHA) u vašich dětí.