Máte dotazy?

Napište mi přes kontaktní formulář níže nebo na anna@wugi.cz. 

Mgr. Anna Fabiánová

Jsem farmaceut a terapeut funkční výživy a zdravého životního stylu.

Anna

Spolupracuji s Institutem funkční medicíny a výživy v Praze a vedu svou vlastní poradnu Funkční výživy a zdravého životního stylu.

Po farmacii jsem začala hledat nechemickou, nelékovou cestu životem a stojím za tímhle (WUGI) nápadem přinášet lidem fermentaci do života. Vystudovala jsem program Celostní výživy v Kanadě, věnovala se studiu psychosomatiky a pokračuji ve vzdělávání ve funkční medicíně a výživě. 

Zabývám se cestami, jak pomocí výživy, úprav životního stylu a čistých přírodních doplňků stravy navrátit tělu zdravou rovnováhu. Naše celkové zdraví hluboce souvisí se zdravím střevního mikrobiomu, správným trávením a nedomyslitelně tak s naší výživou. 

Přeji si, aby témata prevence onemocnění a každodenní péče o zdraví byla důrazně zviditelňována, a aby se funkční medicíně věnovalo stále více lidí. Přeji si méně chemie - pro nás, náš střevní mikrobiom, mikrobiom půdy i celou planetu. Proto ve WUGI neděláme kompromisy ve složení doplňků a potravin a hledáme jen to, co opravdu funguje.

Mohu vám poradit s vhodným výběrem, dávkováním i ohledně vhodnosti kombinací s léky (interakce a kontraindikace). 

Pokud máte zájem o poradenství v oblasti Funkční výživy a zdravého životního stylu, napište mi. Podrobnosti o možnostech konzultace se dočtete zde.