Kvalitní, čistý a lehce vstřebatelný rostlinný protein Nuzest

Proteiny Nuzest jsou zcela přírodní, 100% rostlinné a bez alergenů, nevhodných aditiv a umělých sladidel, které poškozují střevní mikrobiom a narušují střevní propustnost. Hypoalergenní, bez lepku, bez laktózy, vhodné pro veganskou i paleo dietu.

Je zbaven těžce stravitelných antinutričních látek, lehce se tráví, nenadýmá a nezatěžuje trávicí trakt. Skvěle chutná a obsahuje všechny esenciální aminokyseliny. Je vhodný pro regeneraci po sportu, budování svalové hmoty i udržování zdravé váhy, protože dlouho zasytí.

Má vysoký obsah rostlinného proteinu, obsahuje až 83 % bílkovin (příchuť Natural). Hodí se do smoothie, kaší nebo do těsta na palačinky a při pečení. Protein bez příchutě lze použít o do slaných pokrmů.

Pouze 100% čisté a funkčí doplňky stravy bez kompromisů

Drtivá většina doplňků stravy obsahuje běžně používané pomocné látky - adtiva, plnidla, barviva, kluzné látky a další. Nové vědecké stuide ukazují, že mohou poškozovat střevní mikrobiom (1,2,3). A to my rozhodně nechceme ani pokoušet. Najdete zde proto pouze 100 % čisté, kvalitní vitamíny, minerály, vitální houby a superpotraviny, které jsou čistě přírodní, bez syntetických látek a aditiv, v dobře vstřebatelné a využitelné formě.

Reference:

1) Food additives and microbiota: https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC7117642/

2) Food additives: Assessing the impact of exposure to permitted emulsifiers on bowel and metabolic health – introducing the FADiets study: https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC6899614/

3) Impact of Food Additives on Gut Homeostasis: https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC6835893/