Zdravé těhotenství a miminko podpoříte kvalitní pestrou stravou, dostatečný příjmem přirozených probiotik, jako jsou probiotické domácí kefíry a klíčových živin pro zdravý vývoj miminka.

V těhotenství je zásadní dostatek kyseliny listové v její aktivní formě - methylfolát, který je společně s ostatními důležitými živiny v Multivitaminu pro těhotné. Velmi prospěšný je příjem omega 3 EPA a DHA a doplnění hladin vitaminu D v kvalitním doplňku s vitaminem K2.

Hořčík s vitaminem B6 je vhodný u křečí, nadměrné únavě, nevolnostech či při tvrdnutí břicha. Vitamin B6 pomáhá také snižovat těhotenskou nevolnost.

Hlídejte si dostatečný příjem bílkovin. Doporučujeme zařazovat kvalitní kolagen nebo protein.

Dle potřeby k přirozeně probiotickým potravinám a nápojům můžete přidat také probiotika s prebiotiky pro podporu zdravého mikrobiomu vás i miminka.

Produkty vhodné pro Plodnost a přípravu na miminko najdete zde.


Rybí tuk pro děti: lepší paměť i soustředění

Rybí tuk pro děti: lepší paměť i soustředění

Chcete, aby vaše děti měly lepší paměť? V nedávné studii se ukázalo, že děti jejichž matky užívaly omega 3 mastné kyseliny během těhotenství se v deseti letech lépe soustředí a rychleji řeší problémy. Pojďte se s námi podívat jaké další benefity může mít suplementace rybího tuku (omega 3 EPA a DHA) u vašich dětí.


Dětské křupky a pufované potraviny

Dětské křupky a pufované potraviny

Spousta lidí a děti jí denně instantní kaše, křupky, pufované chlebíčky, rádoby "zdravější" a velmi drahé pufované chipsy a ještě "zdravější" pufované cereálie. Stejně jako jezení nadměrného množství výrobků z rafinované pšeničné mouky. Bohužel označení dietní neznamená zdravé. Obvykle označení dietní znamená obsah malého množství tuku. Na tuku, ale není nic špatného. Problém je ve zpracování těchto potravin.