V těhotenství se soustřeďte na kvalitu své stravy, pestrost, dostatečný příjem probiotik, jako jsou probiotické domácí kefíry a klíčových živin, které podpoří zdravý vývoj miminka.

V těhotenství je zásadní dostatek kyseliny listové v její aktivní formě, která je přímo v Multivitaminu pro těhotné. Dále je prospěšné užívat omega 3 mastné kyseliny a doplnit si hladiny vitaminu D v kvalitním doplňku s vitaminem K2.  Hořčík s vitaminem B6 je vhodný u křečí, nadměrné únavě, nevolnostech či při tvrdnutí břicha. Hlídejte si dostatečný příjem bílkovin, doporučujeme zařazovat kvalitní kolagen nebo čistý rostlinný protein Nuzest. Dle potřeby kromě probiotických potravin a nápojů můžete přidat také probiotika s prebiotiky pro podporu zdravého mikrobiomu vás i miminka.

Produkty vhodné pro Plodnost a přípravu na miminko najdete zde.


Rybí tuk pro děti: lepší paměť i soustředění

Rybí tuk pro děti: lepší paměť i soustředění

Chcete, aby vaše děti měly lepší paměť? V nedávné studii se ukázalo, že děti jejichž matky užívaly omega 3 mastné kyseliny během těhotenství se v deseti letech lépe soustředí a rychleji řeší problémy. Pojďte se s námi podívat jaké další benefity může mít suplementace rybího tuku (omega 3 EPA a DHA) u vašich dětí.