WUGI - kefírové kultury na zkoušku, lyofilizované ovoce i dárky

Chcete domácí kefír nejprve vyzkoušet? Nebo vám ještě ke kefírům něco chybí? Zkuste naše balení kefírových kultur na zkoušku, lyofilizované (mrazem sušené) ovoce ideální do vodního kefíru i fermentovaných kaší. Abychom vám ušetřili starosti, přichystali jsme také set na vyzkoušení, se kterým ušetříte.

V duchu ohleduplnosti k přírodě balíme hezky a jednoduše.

POZOR ! VÝPRODEJ ! Aktuálně pro vás zařazujeme do prodeje lyofilizované ovoce od nových dodavatelů! Proto vyprodáváme skladové zásoby dosavadně nabízeného mrazem sušeného ovoce! Balíčky na skladě ubývají, tak šup šup :-)

Vodní kefírové kultury na zkoušku

WUGI

Ještě jste vodní kefír nikdy nepili? Tak ochutnejte s tímto balením na zkoušku.

Vodní kefír WUGI je bezmléčnou alternativou mléčného kefíru z vody a cukru a ze všeho nejvíc připomíná sladko-kyselou perlivou osvěžující limonádu - je však bez chemie a obsahuje živé kefírové kultury! Pokud hledáte alternativu k chemickým sodovkám, vodní kefír WUGI je přesně pro vás.

Celý popis produktu vč. návodu najdete zde a naše základní tipy zde.

Balení obsahuje 1 sáček s 5 g vodních kefírových kultur, se kterým postupně během cca 1-2 týdnů připravíte až 10 litrů vodního kefíru.

Minimální dobu trvanlivosti garantujeme 6 a více měsíců od dodání.

177 Kč

Mléčné kefírové kultury na zkoušku

WUGI

Nejste si jisti nákupem celého balení mléčných kefírových kultur? Právě pro Vás máme toto menší balení na zkoušku.

Mléčnému kefíru se kvůli tvorbě bublinek přezdívá "mléčný šampus". Tento šampus však obsahuje živé kefírové kultury, a proto si s ním připíjíme na zdraví každý den! Díky WUGI si můžete připravit poctivý plnotučný kefír z vámi zvoleného kvalitního mléka.

Celý popis produktu vč. návodu najdete zde a naše základní tipy zde.

Balení obsahuje 1 sáček s 5 g mléčných kefírových kultur, se kterým postupně během jednoho měsíce připravíte až 30 litrů mléčného kefíru.

Minimální dobu trvanlivosti garantujeme 6 a více měsíců od dodání.

177 Kč

Meruňky (200g)

Celé sušené nesířené meruňky!

Sušené meruňky bez siřičitanů se hodí při přípravě vodního kefíru, kefírové kultury je totiž milují. Jsou sladké, měkké a hnědou barvu mají právě proto, že nejsou sířené. Siřičitany ze sušeného ovoce nesvědčí přátelským bakteriím - těm v kefíru ani těm v našich střevech. Pokrájejte si meruňky do ranní kaše nebo s na nich smlsněte jen tak. Společně se oříšky jsou skvělou svačinkou do kapsy!

Hmotnost 200 g.

Nutriční hodnoty ve 100 g:
Energetická hodnota 1009 kJ/241 kcal
Tuky 0,6 g - z toho nasycené mastné kyseliny 0 g
Sacharidy 63 g - z toho cukry 53 g
Bílkoviny 3,4 g
Vláknina 7,3 g
Sůl 0 g

Země původu ovoce: Turecko.
Minimální trvanlivost: 3 a více měsíců od dodání. Skladujte v suchu do 25°C při max. vlhkosti 70 %.

52 Kč

Jahody (25g) lyofilizované

Mrazem sušené jahody!

Nejsou jahody jako jahody. Tyto pochází od prověřených českých a slovenských pěstitelů. Do každého sáčku bylo vybráno to nejkvalitnější ovoce, které uzrálo na slunci. Žádné převážení nezralého ovoce přes půlku světa, ale zdravé lokální jahody. Jak chutnají? Jako byste se váleli ve voňavých čerstvých jahodách a cpali si pusu jahodovovou marmeládou od babičky. Jahodový kefír z těchto jahod je naše nová závislost. Doplní řadu vitamínů, díky vit. C, bioflavonoidům a antokyanům mají silné antioxidační vlastnosti, chrání naše srdce, zlepšují proudění krve a alkalizují tělo. Přispívají zdravému trávicímu traktu a játrům.

Pro představu: na 50 g lyofilizovaného ovoce odpovídá přibližně 0,5 kg ovoce čerstvého!

Vodnímu i mléčnému kefíru dodá narůžovělou barvu a chuť po čerstvých jahodách. Skvěle ochutí i dozdobí spoustu dalších receptů, třeba naše fermentované kaše!

Hmotnost: 25g.

Nutriční hodnoty ve 100g:
Energetická hodnota 1575 kJ/374kcal
Tuky 4 g z toho nasycené mastné kyseliny 0,4 g
Sacharidy 67 g - z toho cukry 60 g
Bílkoviny 8 g
Vláknina 19 g
Sůl 0 g

Země původu: Česká republika. Země původu ovoce: Česká republika / Slovensko.
Minimální trvanlivost: 3 a více měsíců od dodání. Skladujte v suchu v dobře uzavřeném obalu.

99 Kč

Černý rybíz (20g) lyofilizovaný

Mrazem sušený černý rybíz!

Mrazem sušený černý rybíz si díky šetrnému zpracování – lyofilizaci – uchovává až 90 % všech původních vlastností, vynikající chuť, vůni i strukturu a také vysoký obsah zdraví prospěšných látek. Černý rybíz obsahuje pořádnou dávku vitamínu C a látky rutin pro pevné cévy, vitamínů skupiny B, provitamín A, železo, draslík, mangan a zinek. Je skvělým přírodním antioxidantem. Rybízový kefír je 100x lepší jak chemická sodovka. A navíc je prakticky bez práce – stačí vyluhovat rybíz ve vodním kefíru a zdravý fermentovaný nápoj je na světě.

Vodnímu i mléčnému kefíru dodá nafialovělou barvu a chuť po čerstvém černém rybízu. Skvěle ochutí i dozdobí spoustu dalších receptů, třeba naše fermentované kaše!

Hmotnost 20g.

Nutriční hodnoty ve 100g:
Energetická hodnota 1278 kJ/390 kcal
Tuky 2,23 g - z toho nasycené mastné kyseliny 0,19 g
Sacharidy 42,22 g - z toho cukry 42,22g
Bílkoviny 7,84 g
Vláknina 44,24 g
Sůl 0,03 g

Země původu: ČR. Země původu ovoce: Polsko. Alergeny dle EU: produkt může obsahovat stopy lepku, hořčice, mléka a sóji.
Minimální trvanlivost: 4 a více měsíců od dodání. Skladujte v suchu do 20°C při max. vlhkosti 75% v dobře uzavřeném obalu.

52 Kč

Kefírová oslava

Kefírový set na oslavu zdraví!

Slavit by se mělo s mírou. Když se ale slaví zdraví, tak pořádně! Vyzkoušejte náš set pro kefírovou oslavu, se kterým otestujete nové chuťové zážitky!

Obsahuje:

  • WUGI sklenice 1,15l
  • WUGI mléčné kefírové kultury na zkoušku (BIO, 1 x 5 g sáček)
  • WUGI vodní kefírové kultury na zkoušku (BIO, 1 x 5 g sáček)
  • Černý rybíz (20g) lyofilizovaný

(Hodnota zboží zvlášť: 553,- Kč!)

Kefírové kultury v tomto setu mají min.trvanlivost 6 měsíců a více. Lyofilizované ovoce dodáváme s min. trvanlivostí 4 měsíců a více. Bližší popis u jednotlivých produktů.

499 Kč

Kefírová oslava PREMIUM

Kefírový set na oslavu zdraví - PREMIUM!

Slavit by se mělo s mírou. Když se ale slaví zdraví, tak pořádně! Sestavili jsme pro vás set na vyzkoušení námi nejoblíbenějšího sortimentu, se kterým i ušetříte.

Obsahuje:

  • 2x WUGI sklenice 1,15l
  • 1x WUGI mléčné kefírové kultury na zkoušku (BIO, 1 x 5 g sáček)
  • 1x WUGI vodní kefírové kultury na zkoušku (BIO, 1 x 5 g sáček)
  • 1x Černý rybíz (20g) lyofilizovaný
  • 1x jahody (25g) lyofilizoané

(Hodnota zboží zvlášť: 799,- Kč!)

Kefírové kultury v tomto setu mají min.trvanlivost 6 měsíců a více. Lyofilizované ovoce dodáváme s min. trvanlivostí 3 měsíců a více. Bližší popis u jednotlivých produktů.

699 Kč

Černý rybíz lyofilizovaný (30g)

Mrazem sušený černý rybíz!

! VÝPRODEJ SKLADOVÝCH ZÁSOB !

Lyofilizovaný - mrazem sušený - černý rybíz je ideální do našich jak vodních, tak i mléčných kefírů. Ovoce je při lyofilizaci prudce zmraženo a následně sušeno při nižším tlaku. Výsledkem je, že černý rybíz neztratí svou přirozenou strukturu, barvu, vůni a především nutriční hodnotu včetně vitamínů a minerálů. Prostě dobrota.

Vodnímu i mléčnému kefíru dodá nafialovělou barvu a chuť po čerstvém černém rybízu. Skvěle ochutí i dozdobí spoustu dalších receptů, třeba naše fermentované kaše!

Hmotnost: 30g. Průměrná výživová hodnota na 100g

Energie 210kcal = 11%
Tuky 1,14g = 1,6%; z toho nasycené MK 0,13g = 0,7%
Sacharidy 31,7g = 12%, z toho cukry 30,9g = 34%
Bílkoviny 6,6g = 13%
Sůl 0,02g = 0,3%

Minimální trvanlivost: 3 a více měsíců od dodání. Produkt může obsahovat stopy arašídů, ořechů, sezamu a lepku. Skladujte v suchu a temnu. Země původu: Německo. Fotografie je jen ilustrační.

33 Kč

Jahody lyofilizované (20g)

Mrazem sušené jahody!

! VÝPRODEJ SKLADOVÝCH ZÁSOB !

Lyofilizované - mrazem sušené - jahody jsou ideální do našich jak vodních, tak i mléčných kefírů. Ovoce je při lyofilizaci prudce zmraženo a následně sušeno při nižším tlaku. Výsledkem je, že jahody neztratí svou přirozenou strukturu, barvu, vůni a především nutriční hodnotu včetně vitamínů a minerálů. Prostě dobrota.

Vodnímu i mléčnému kefíru dodá narůžovělou barvu a chuť po čerstvých jahodách. Skvěle ochutí i dozdobí spoustu dalších receptů, třeba naše fermentované kaše!

Hmotnost: 20g. Průměrná výživová hodnota na 100g

Energie 286kcal = 14%
Tuky 3,7g = 5,3%; z toho nasycené MK 0,3g = 1,5%
Sacharidy 50,9g = 20%, z toho cukry 50,6g = 56%
Bílkoviny 7,6g = 15%
Sůl 0g = 0%

Minimální trvanlivost: 5 a více měsíců od dodání. Produkt může obsahovat stopy arašídů, ořechů, sezamu a lepku. Skladujte v suchu a temnu. Země původu: Čína. Fotografie je jen ilustrační.

33 Kč

X

Chcete vědět, proč by měl být kefír součástí každé domácnosti?

Zaregistrujte se a získejte
E-BOOK ZDARMA a k tomu 5% SLEVU na první nákup!