Houby podporují přirozenou obranyschopnost, funkci oběhové soustavy i normální hladinu cholesterolu v krvi.

Vitálním houbám se říká “dary od Boha” a fungují jako takové přírodní elixíry. Žádná magie to ale není. To se jen příroda postarala o to, aby vybrané houby obsahovaly betaglukany, minerály, stopové prvky a vitamíny. Každá z hub je jiná, každá je něčím zvláštní. Vitální houby mají širokospektrální účinky na organismus. Máme však omezené možnosti stran zdravotního tvrzení, proto se ohledně jejich účinků poohlédněte na internetu. Více si také můžete přečíst v našem E-BOOKU ZDARMA Stručný průvodce světem vitálních hub v menu v sekci E-booky. 

Jako doplněk k houbovým extraktům doporučujeme Acerolu a Curcumin, které pomáhají zlepšovat účinky hub. Acerola neboli brazilská třešeň je jeden z nejsilnějších přírodních zdrojů vitamínu C, který zlepšuje vstřebatelnost účinných látek hub lidským organismem. Najdete zdeCurcumin (kurkumin) je aktivní látka z kurkumy, která se v tradiční čínské medicíně používá již po tisíce let pro nejrůznější obtíže, především pro rozbíjení blokád v těle. Najdete zde.

Výrobce MycoMedica zaručuje houbové suroviny nejvyšší možné KVALITY a ÚČINNOSTI. Houbová surovina je BEZPEČNÁ, jelikož neobsahuje těžké kovy, pesticidy a nebezpečné mikroorganismy pro naše tělo. Veškerou houbovou surovinu testuje v nezávislé německé laboratoři AGROLAB.