Čokoláda, Ořechová másla, Ovoce i Superpotraviny

Kvalitní mlsání pro zdravý mikrobiom

BIO Čokoláda Ajala

Brněnská čokoláda v BIO kvalitě, to je Ajala. Prostě výběr z bobů. Ty nejlepší čokoládové boby se jemňounce praží, melou na žulových kamenech, občas se do nich přidávají dobroty jako mandle, chilli nebo voňavé bylinky a nakonec se s láskou zabalí a putují k vám. A taky za čokoládové boby poctivě platí farmářům. Žádná otrocká práce dětí na plantážích! Jsme rádi, že můžeme podporovat férový trh. A co se chuti týče, lepší čokoládový jsme ještě neměli. 

BIO Čokoláda Ajala - WUGI.cz

Poctivá ořechová másla vyráběná na Moravě

Poctivá ořechová másla Šufánek jsou z Moravy a je to přímo mana nebeská. Jednak jsou superchutná, jednak jsou zdravá a jednak jsou vyrobená s láskou a velkou péčí.

Už je to pár let, co se kluci Šufánci namlsali ořechových másel v Kanadě, ale u nás nenašli nic dostatečně kvalitního. Tak si vyhrnuli rukávy a pustili se do toho sami.

Sami vybírají suroviny, praží, melou, plní do sklenic a posílají k nám. Teď je miluje celá republika. Mlsají se skvěle na snídani, na svačinu nebo jako parádní doplňovač energie po tréninku. A my ve WUGI na ně nedáme dopustit. A to neříkáme proto, že zme z Moravy.

Jo! Málem bychom zapomněli. Jsou skvělé do kefírových smoothie. Třeba recept tady.

WUGI Ořechová másla

Pečlivě vybrané sušené a lyofilizované (mrazem sušené) ovoce

Brrr, tohle ovoce je pěkně studený čumák. Aby taky ne. Pečlivě vybrané a sesbírané ovoce prošlo sušením mrazem, aby bylo lehoučké, chutné a aby si zachovalo všechny vitamíny, které by se jinak ztratily při sušení nebo zavařování.

Nejradši máme to naše, z českých a slovenských krajů. Dáváme si pozor, aby ovoce bylo co nejblíže k nám. Žádný dovoz z Číny, a to ani to pod označením "Německo" (které ovoce z Číny skupuje).

Lyofilizované ovoce je skvělé do domácích kefírů, ale taky jako skvělá a zdravá svačinka. Ovšem pozor na něj! Je tak dobré, že je můžeme označit za lehce návykové.

Jahody mrazem sušené z Česka - WUGI.cz