Čokoláda, Ořechová másla a Ovoce

BIO Čokoláda Ajala

Brněnská čokoláda v BIO kvalitě, to je Ajala. Prostě výběr z bobů. Ty nejlepší čokoládové boby se jemňounce praží, melou na žulových kamenech, občas se do nich přidávají dobroty jako je chilli nebo voňavé bylinky a nakonec se s láskou zabali a putují k vám. Jestli je sníte na posezení už necháváme na vás :)

Poctivá ořechová másla vyráběná na Moravě

Poctivá ořechová másla Šufánek jsou z Moravy a je to přímo mana nebeská. Jednak jsou superchutná, jednak jsou zdravá a jednak jsou vyrobená s láskou a velkou péčí.

Kluci Šufánci se ořechových másel namlsali v Kanadě, protože to byl dobrý zdroj kvalitních bílkovin a nenasycených mastných kyselin, které působí na růst svalů, na zdraví srdce a cév. Tady u nás ale nenašli nic dostatečně kvalitního, takže si vyhrnuli rukávy a pustili se do toho sami.

Sami vybírají suroviny, praží, melou, plní do sklenic a posílají k nám. Teď je miluje celá republika. Mlsají se skvěle na snídani, na svačinu nebo jako parádní doplňovač energie po tréninku. A my ve WUGI na ně nedáme dopustit. A to neříkáme proto, že zme z Moravy.

Jo! Málem bychom zapomněli. Jsou skvělé do kefírových smoothie. Třeba recept tady.

Pečlivě vybrané sušené a lyofilizované (mrazem sušené) ovoce

Brrr, tohle ovoce je pěkně studený čumák. Aby taky ne. Pečlivě vybrané a sesbírané ovoce prošlo mrazem, aby bylo lehoučké, chutné a aby si zachovalo všechny vitamíny, které by se jinak ztratily při sušení nebo zavařování.

Lyofilizované ovoce je skvělé do domácích kefírů, ale taky jako skvělá a zdravá svačinka. Ovšem pozor na něj! Je tak dobré, že je můžeme označit za lehce návykové.