Péče o zdraví - Aqua Aurea s.r.o.

Je pro nás velmi důležitá, jak kvalita doplňků stravy, tak i kvalita produktů při péči o zdraví. Čisté netoxické složení prospívá sliznicím, pokožce i celkovému zdraví. Produkty jsou vhodné i pro děti a mají všestranné využití.

Přírodní mořské spreje 

Při péči o sliznice je důležitá kvalita mořské vody. Proto jsme sáhli po značce Quinton, která kromě mořské vody z planktonových oblastí a pramenité vody neobsahuje žádná aditiva. Spreje do nosu nabízí široké spektrum využití a sprej do očí může být každodenní součástí hygieny očí.

Články

Imunita: co potřebuje, aby fungovala správně

Imunita: co potřebuje, aby fungovala správně

V tomto článku se dozvíte:

  • Co rozhoduje o funkci naší imunity
  • Jaké živiny a potraviny jsou důležité pro podporu imunity
  • Jaké jsou v naší populaci nejčastější deficity, které způsobují nedostatečnou funkci imunity, jak je zjistit a jak je řešit
  • Blíže o vitaminu D a zvýšeném riziku respiračních onemocnění 
  • Jaké vitamíny, minerály a látky působí protivirově
  • Jak přistupovat z dlouhodobého hlediska ke stravě a doplňkům stravy

Jak podpořit imunitu u dětí?

Jak podpořit imunitu u dětí?

,,Musíš počkat až bude mít silnou imunitu.” To se snadno řekne, ale pokud máte školkové děti, tak vám nemusíme dlouze popisovat příběhy dětí, které tráví ve školce pouze pár týdnů ze školního roku. Dá se s tím něco dělat nebo jednoduše musíme počkat až děti získají kolektivní imunitu? Co to je, jak můžeme děti na nástup do školky či školy připravit a po jakých pomocnících sáhnout, když už nemoc propukne.


Alergie - jak se jich konečně zbavit?

Alergie - jak se jich konečně zbavit?

Jaro a ALERGIE. Jak jste na tom? Patří u vás jaro na černou listinu?  A dá se s alergiemi něco dělat?

My měli jaro dlouho za nejméně oblíbené období. Těžké (nejen) pylové alergie jsou nejen nepříjemné, ale pro tělo také dost vyčerpávající. Dobrou zprávou je, že s tím jde něco dělat a z dlouhodobého hlediska to má pro zdraví spoustu výhod.