Poctivá ořechová másla, BIO kvalita

Poctivá ořechová másla - bez aditiv, konzervantů, nekvalitních olejů a jiných nežádoucích látek

Ořechová másla jsou skvělým zdrojem bílkovin, vlákniny, vitamínů, minerálů a zdravých tuků. Hodí se do sladkých i slaných receptů, do kaší, smoothie i na palačinky, při pečení i do nevšedních omáček, na pesto nebo jen tak na lžičku.

Šufan - vyrobeno s láskou na Moravě

Poctivá ořechová másla Šufánek jsou z Moravy a je to přímo mana nebeská. Jednak jsou superchutná, jednak jsou zdravá a jednak jsou vyrobená s láskou a velkou péčí.

Kluci Šufánci se ořechových másel namlsali v Kanadě, protože to byl dobrý zdroj kvalitních bílkovin a nenasycených mastných kyselin, které působí na růst svalů, na zdraví srdce a cév. Tady u nás ale nenašli nic dostatečně kvalitního, takže si vyhrnuli rukávy a pustili se do toho sami.

Sami vybírají suroviny, praží, melou, plní do sklenic a posílají k nám. Teď je miluje celá republika. Mlsají se skvěle na snídani, na svačinu nebo jako parádní doplňovač energie po tréninku. A my ve WUGI na ně nedáme dopustit. A to neříkáme proto, že zme z Moravy

Jo! Málem bychom zapomněli. Jsou skvělé do kefírových smoothie. Třeba recept tady.

Grizly másla v BIO kvalitě - vyrobeno v ČR

Skvělá másla v BIO kvalitě - vyrobeno jen ze 100 % oříšků či arašídů, které byly vypěstovány zcela bez pesticidů a chemie. Šetrně upraženy a rozmixovány do dokonalé jemné máslové konzistence. Tahle kvalita chutná skvěle.