BetaGlukan v optimální koncentraci

hvězda 1 hvězda 2 hvězda 3 hvězda 4 hvězda 5 (8)Počet hvězdiček je 5 z 5

Vysoce čistý ß-1,3/1,6 D-glukan prokazatelně působí na přirozenou obranyschopnost organismu. Pro podporu jeho účinků obsahuje přírodní vitamín C z Aceroly (brazilské třešně). Je vhodný do kombinace s vitálními houbami. Více

Výrobce: MycoMedicaDoprava a platba

290 Kč

Skladem
ks

Vysoce čistý ß-1,3/1,6 D-glukan prokazatelně působí na přirozenou obranyschopnost organismu. Pro podporu jeho účinků obsahuje přírodní vitamín C z Aceroly (brazilské třešně). Je vhodný do kombinace s vitálními houbami. Více

Výrobce: MycoMedicaDoprava a platba

BetaGlukan BIOcell je přírodní ß-1,3/1,6 D-glukan, který prokazatelně působí na přirozenou obranyschopnost organismu. Získává se moderními technologickými postupy z kvasinek Sacharomyces cerevisiae.

MycoMedica BetaGlukan BIOcell dosahuje díky speciálním postupům vysoké čistoty minimálně 80%. Díky tomu dokáže pracovat již 2 hodiny od podání. Přidaná Acerola (nejsilnější přírodní zdroj vitamínu C) zvyšuje účinnost betaglukanu.

Ve světě se často podávají společně extrakty vitálních hub spolu s čistými betaglukany pro zesílení účinku. Pracují synergicky a bez vedlejších negativních příznaků. V nižší dávce se používají jako podpora vitálních hub nebo ve vyšší dávce u akutních stavů.

Schválená zdravotní tvrzení dle platných nařízení EU:

Beta -1,3/1,6 D-Glukany

  • Přispívají k udržení normální hladiny cholesterolu v krvi. Tvrzení smí být použito pouze u potravin, které obsahují nejméně 8 g vlákniny bohaté na arabinoxylan (AX) vyrobené z endospermu pšenice (nejméně 60 % hmotnostních AX) na 100 g využitelných sacharidů v kvantifikované porci jakožto součásti jídla. Aby bylo možné tvrzení použít, musí být spotřebitel informován, že příznivého účinku se dosáhne konzumací vlákniny bohaté na arabinoxylan (AX) vyrobené z endospermu pšenice jakožto součásti jídla.

Chcete vědět o houbách víc? Stručného průvodce světem vitálních hub najdete v horním menu v sekci Ebooky.

Obsah balení: 90 kapslí á 360mg - rostlinné kapsle z celulózy (vegan)

Min. trvanlivost: nejméně 1 rok od dodání zboží

Složení v 1 kapsli:
Beta -1,3/1,6 D-Glukan 80 % – 320mg
AcerolaMalphighia glabra, extrakt z plodu 25 % vitamínu C - 40mg
pomocné látky: bez pomocných látek, aditiv a konzervantů

Dávkování pro děti i dospělé:

  • zvýšená dávka: 2-4 kapsle 3-4x denně do zmírnění problémů (je vhodné poradit se s lékařem či praktikem čínské medicíny)
  • běžná dávka: 1 kapsle denně (2–3 měsíce v roce, poté 1 týden pauza a lze kúru zopakovat)
  • kapsle užívejte na lačno (min. 30 minut před jídlem či 2 hodiny po jídle), zapíjejte vodu nebo slabým čajem
  • dětem je možné kapsli vysypat do vody či trochy jídla/džusu
Upozornění: Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí. Produkt neslouží jako náhrada pestré stravy. Neobsahuje kofein, lepek, konzervační látky, barviva ani cukr. Těhotné a kojící by se měly poradit s odborníkem, využít můžete poradnu.
Výrobce: TCM POINT s.r.o., Masarykovo nám. 18, 549 54 Police nad Metují, IČO: 28785517
Produkt je doplňkem stravy. Nejedná se o léky a nelze je za předepsané léky zaměňovat. Potřebujete-li poradit s výběrem či dávkováním vitálních hub, napište mi do poradny na anna@wugi.cz.